Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem tud mosni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem tud mosni, vasalni, akkor nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 18:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Miért olyan nehéz pár rongyot bepakolni a gépbe, majd elindítani? Nem kell hozzá atomfizikusnak lenni. A vasalás se egy nagy tudomány, kb 5 perc alatt megtanulható.
2018. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

Nekem akkor nem kellene ilyen férfi, ha semmi hajlandóság nincs benne a megtanulása iránt, hanem elvárja, hogy én csináljam meg (meg nellette dokgozzak is ugyanúgy, mint ő, mert ugye a házimunkát én élvezetből csinálnám este kilenckor még).

A nők sem úgy születnek, hogy már tudják ezeket.

23/N

2018. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem a nemtudás a baj,hanem hogy nem hajlandó megtanulni.
2018. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vasalás még nem is megy (egyébként nem bonyolult dolog) de a mosás azért nem egy nagy feladat... A ruhákat bele kell tenni a mosógépbe, a mosószerekkel együtt, bekapcsolni és kész is. Mindent csinál magától. Ha kimosott pedig kiteregetni a ruhákat. Szóval tényleg nem bonyolult, nekem 10 évesen már ment.
2018. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
4. Inkább gyűlöli csinálni....
2018. ápr. 6. 18:41
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
5.: ja, kibújt a szög a zsákból. Hát képzeld el, én is utálom csinálni. Mégis meg kell, ha nem akarsz putriban élni. Így valóban nem kellenél.
2018. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Akkor vegyen fel bejárónőt... Vagy vállaljon másból többet. Házimunkát senki nem szeret csinálni, ez nem indok arra, hogy ne legyen elvégezve.
2018. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
6. De megosztanánk a munkát. Pl én főznék mosogatnék takarítanék. Úgy sem??
2018. ápr. 6. 18:47
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
szerintem az úgy már teljesen jó :-)
2018. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

#8

:D

Szerintem mosni és vasalni sokkal gyorsabb és könyebb, mint főzni és takarítani. A mosást a gép elvégzi magától, csak kiteregetni kell. Vagy te mosógépfóbiás vagy talán?

2018. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!