Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megváltoznál azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoznál azért, hogy legyen kapcsolatod?

Figyelt kérdés

A jelenlegi életmódomban sem barátok, sem pedig párkapcsolatok nincsenek.

Így is remekül érzem magam, nem vagyok magányos, hiába vagyok többnyire egyedül.

Rengetek dologgal foglalkozok, mert sok minden érdekel.


Ugyanakkor valamennyire hiányzik, hogy kifejezhessem a szeretetemet, törődésem stb.

Nem kimondottan egy személy, hanem a cselekvés talán inkább...


Az ismerkedéssel nem lennének gondjaim, mert sem félénk nem vagyok, sem gátlásos, ha muszáj vagy érdekemben áll, bárkit megszólítok.

De semmiféle motivációt és késztetést nem érzek, hogy bárki felé nyissak.


Elég sok időt fordítottam, fordítok az önfejlesztésre, és az emberek tanulmányozására.

Így másoknak érdekes tanácsokkal tudok szolgálni pl párkapcsolati téren vagy ismerkedésben.

Ami elég meglepő, mivel gyakorlati tapasztalattal nem igazán rendelkezem.


Ha változtatnék a mostani hozzáállásomon, fel kéne adnom néhány dolgot, ami számomra nagyon fontos.

Így lehetne pl barátnőm, de nem hinném, hogy boldog tudnék lenni, mivel úgy érzem, ekkor már nem lennék önmagam.



F/21



2018. ápr. 6. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad így akkor ne változtass. Nem kell annyire görcsösen nyitni az emberek felé. Mondjuk nem ártana valami olyan elfoglaltság, amit szeretsz űzni és ott könnyebben tudnál ismerkedni. Esetleg nyithatsz a netes ismerkedés felé is.
2018. ápr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én változtattam, de én jobb életet is akartam mint ami volt. Nekem az olyan langyos pocsoja jelleggel működött és egy érdekesebb, izgalmasabb élet reményében nyitottam. A változás szinte radikális volt, de meg lett az eredménye. Sok barát és a mai napig tartó párkapcsolat.


Én viszont nem bántam meg. De mint mondtam, én sokkal tartalmasabb életre vágytam, ahhoz pedig nyitnom kellett a világ felé.

2018. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Görcsösen nem nyitnék senki felé, mert nem vagyok rászorulva feltétlenül a társaságra. Így is megvagyok.

Ha pedig nyitnék, akkor is megválogatnám kivel ismerkednék, nem az elsővel, aki szembe jön.


Vannak olyan hobbijaim, ahol lehetne ismerkedni. Illetve egyetemre járok.


A netes ismerkedéssel is próbálkoztam, de rájöttem, hogy nem nekem való.

A neten - tisztelet a kivételnek - általában visszahúzódó, önbizalomhiányos és félénk emberek ismerkednek. Azt hittem sokáig ők a hozzám való társak, de rájöttem egyáltalán nem. Hanem épp ellenkező személyiségek.

2018. ápr. 7. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Régen igaz volt ez a társkeresőkre, de manapság egy tinderen boldog-boldogtalan fent van. Érdemes pár jó képpel felregisztrálni, és szarás közben lehet húzogatni jobbra-balra. Lehet nem egy szimpatikus dolog, de manapság ez tényleg egy komoly lehetőség a pártalálásra.


Önfejlesztés. Bazijó dolog. Én kerestem olyan könyveket, ami segít a kommunikációmban, ami segít a belső gondolkodásmódomban, ami megtanít emberi dolgokra,

és mindezekkel együtt nem változtatja meg azt, aki vagyok, sőt segít kiteljesedni, segít előhívni önmagam.

Tehát úgy akartam önmagam adni, hogy azzal másokat ne bántsak meg, legyek nekik szimpatikus-vonzó.


Szóval vannak ilyenek, keresd őket!

Asszertivitás pl sokat segít.

Első benyomás c. könyv pedig lényegében mindent elmagyaráz az ismerkedéssel kapcsolatban, abban a szemléletmódban, amit én vallok. (Enkóron fent van, windjview kelleni fog a djvu fájl miatt)

2018. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 he84 ***** válasza:
Hmm, hát azért az nem túl szép dolog, hogy szinte kizáró ok az, ha valaki visszahúzódó és félénk. Miért baj az? Egy visszahúzódó, félénk ember is lehet jó, rendes személy. Ne azt nézd, hogy valaki visszahúzódó és félénk, hanem azt, hogy ki az és ezen kívül milyen ezekkel és más jellemzőivel együtt. Ha például egyéb téren szimpibb, de emellett visszahúzódó és félénk, butaság lenne emiatt a 2 utóbbi tulajdonsága miatt elhajtani, lemondani róla. Nem bántásból írtam mindezt, de azért gondold át! Amúgy nekem sincs még annyira igazán saját párkapcsolati tapasztalatom, mégis tudok egyéb módon jó tanácsokat adni általában.
2018. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21 vagy 10éve én is annyi voltam....azóta nem szándékosan de rengeteget változtam. Szóval légy önmagad még van időd kapcsolatokra.
2018. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha, úgy vagyok jó ahogy rossz. :D
2018. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!