Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megváltoznál másért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy jól érzed magad a bőrödben, egyedi és elégedett vagy. Viszont ezt úgy tudod elérni, hogy általában beleszärsz sok mindenbe és emiatt nem is érdekel a kritika, visszahúzás, játszmázások, így vannak utálóid, de hadd legyenek, kinek nincsenek?! Ja, csak azért mégis felvillan időnként a hibajelző, hogy így társad nem lesz nettó soha, ha ilyen vagy. Változnál, kompromisszumkészebbé, nyitottabbá válnál, ha szembejönne veled a recskanaplódban (és álmaidban) elképzelt női szerzet/hímegyed, vagy ha nem fogad el olyan kis köcsögnek, cserébe viszont életigenlő, laza embernek, akkor ahogy jött, úgy mehet is tovább? Bááár... körbenézve, hogy milyen emberekkel vannak együtt manapság, egész hihető, hogy rád is vár így valaki, csak még a mellékelt ábra nem ezt mutatja (kinek nem inge, ne vegye kabátra).


(Szociopataképző tanfolyamelső kérdését olvashatták.)


2018. ápr. 5. 23:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2018. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem változom senki kedvéért. Ha így nem tetszem, lehet koccolni. Van egy gondolkodásom, egy stílusom, amin senki és semmi kedvéért nem vagyok hajlandó változtatni. Nekem így a jó így adom.. :)


23/F

2018. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Túrót. Akinek nem kellek így, akkor sem fogok, ha megjátszom magam. Az ember alaptermészete nem változik. A viselkedés igen, mert az másoktül függ, míg a személyiségem én vagyok.
2018. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Mit akarnék olyantól, aki nem képes úgy szeretni, ahogy vagyok? Egy ilyen ember társaságában magányosabban érzem magam, mint egyedül a szobában ücsörögve.
2018. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Én változni akartam, el is kezdtem. Aztán feladtam, mert rájöttem arra, hogy senki miatt nem éri meg változni, csak akkor jó ez, ha magam miatt teszem. Úgyhogy felhagytam vele, mert én így vagyok önmagam, és ez a lényeg. Aki utál, az mindenhogy utál, akinek így nem vagyok jó, annak nem is akarom kelleni, aki még szeret, az elfogad. Nálam ennyi ez a téma.


Senki kedvéért, meg úgy egyáltalán senkiért nem éri meg változni személyedben és külsődben, csakis önmagadért.

2018. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Mikor ráeszmelsz, hogy nem vagy egyedi, akkor jön majd egy hasonló nem egyedi.
2018. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a történelem során számtalan esetben bebizonyosodott, hogy nem érdemes.

Recskanaplóm pedig nincs.

2018. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

Nem.


És rosszul használod a szociopata kifejezést.

2018. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Tokeletes vagyok. Nincs hova fejlodnom/valtoznom. ;) :)
2018. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!