Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha alapvetően értelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alapvetően értelmes vagyok, nyitok a lányok felé, abiciózus és magabiztos vagyok, van pénzem, szeretek és szoktam utazni, magyarul semennyire nem unalmas az életem, akkor miért nem érdeklek egy lányt sem?

Figyelt kérdés
Mi kell ahhoz, hogy újra barátnőm legyen? Ápoltság, helyesírás, stb. alap.
2018. ápr. 6. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez a te saját nagyon jó, szubjektív véleményed magadról.



nem biztos, hogy tényleg ilyen vagy objektíve.

2018. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egyedüli szubjektív pont az, hogy unalmas-e az életem.
2018. ápr. 6. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Írj nekem, meglátjuk :D
2018. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kimondatlan elvárások? Bizonyos szituációkban lépés hiánya? ÍrhaVálszolhatsz privátban is. ;)
2018. ápr. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tarts önellenőrzést!


Első benyomás c. könyvben vannak táblázatok, amikkel ezt megteheted, nagyon hasznos. És amiben rossz vagy, ahhoz meg van leírás, hogyan javíthatod magad az adott szituációban.


enkóron fent van, windjview fog kelleni a djvu fájlhoz.


És fontos, hogy mások véleményét is kikérd, akár szüleidét/tesódét. Nem csak a könyvben lévő szitukkal kapcsolatban, hanem stílusoddal, öltözködéseddel is. Persze önmagad maradj, de néha kell egy finomhangolás ezeknek is, hogy ne csak önmagad legyél, hanem azt mutasd úgy, hogy szimpatikus-vonzó légy másoknak

2018. ápr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha írok, tök jól elbeszélgetünk. Aztán jön az a pont, hogy küldök képet. Te pedig szó nélkül eltűnsz. Tapasztalat.

Szóval nem, köszi.

2018. ápr. 7. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy elégedett a külsőddel? Vagy másoknak általában nem tetszel? Csak mérdezem az okát. Mert lehet , sőt vakami megoldás erre is lehet. Vannak dolgok ;amiken lehet változtatni.


Én írtam ide,hogy írj üzenetben.

2018. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!