Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki visszafogottabb, félénkebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki visszafogottabb, félénkebb és nem tudja magát elfogadni olyannak amilyen és nem magabiztos az mit tegyen ez ellen? Ötleteket adjatok ezek javítására. Kort és nemet valamint értelmes válaszokat kérnék 22/F

Figyelt kérdés
Esetleg vlmi tapasztalatok, sztorik ezzel kapcsolatban hogy kinek vált be stb
2010. júl. 11. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Állj a tükör elé és mondogasd, hogy "tökéletes vagyok" és ez igaz is. Mindenki tökéletes, csak nem mindenki számára, viszont a magad számára annak kellene lenned. Utána menj ki az udvarra és nézz körül. Mit látsz?
2010. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem tudsz társaságban nyíltan beszélni az érzéseidről akkor legközelebb tedd azt,hogy akármennyire is nem szeretnéd,vegyél egy nagy erőt és mond ki azt amire gondolsz nekem ez bevállt már annyira nem vagyok csendes de még van mit javítanom ezen...

Ha nem érzed magad szépnek-Sajnos ezt én sem tudom ugyanis nekem is ez a gondom.Az nem megy túl könnyen amit az előző válaszoló írt vannak napok mikor még rosszabbak:S

Mondjuk lehet egy pszichológus jól jönne.Én is gondolkodtam,hogy elmenjek e mert elég súlyos önbizalom hiányom van...

18l

2010. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha kicsi a pélód nem sokat csinálhatsz!Ha nem kicsi akkor meg legyél jó valamiben.Pl konditerem,vagy tanúlj meg verekedni boxedzésen.De a csajozó tanfolyamokról is jókat hallottam.28/F
2010. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy buliba, vagy discoba.:) Tuti hogy lesznek csajok akik flörtölnek majd veled vagy rádmásznak. Csak nyisd ki a szemed.
2010. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet, h hülyének tűnök, 15 F vagyok


egy többhaveros talin volt egy jó csaj. másnap vettem egy nagy levegőt, és megkérdeztem, h tetszem-e neki. azt modta, nem ismer eléggé, erre én, akkor ismerkedjünk meg! nincs kedved fagyizni? elmentünk fagyizni, összejöttünk. az önbizalmam akkorát nőtt, hogy nem is tudtam elhinni.

2010. júl. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!