Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mennyire örültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mennyire örültök annak a bóknak, hogy "szexi vagy"?

Figyelt kérdés

Ez pozitív vagy inkább negatív érzéssel tölt el egy nőt? Ilyenkor örültök, mert kívánatosnak tart titeket az a pasi vagy inkább elkeserítő, hogy ennyire a külsőt nézi?


Mit javasoltok: egy pasi alkalmazza vagy inkább kerülje ezt a fajta bókot, ha imponálni akar egy neki tetsző nőnek? Közelebb kerül ezzel egy pasi a nőhöz vagy inkább eltaszítja magától? Mit gondoltok erről?



2018. ápr. 7. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
attol fugg ki mondja
2018. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
és mikor
2018. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
és hol
2018. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a lányok úgy vannak vele, hogy ha jó pasi vagy akkor elpirulós bóknak, ha nem vagy jó pasi akkor bunkó, szexista, felszínes, disznó, "mégis hogy képzeled" beszólásnak tekintik.
2018. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha a párom mondja, örülök, ha idegen, megijedek. Ha ismerős, vagy szólok neki, hogy ezt ne, vagy csak elkezdem kerülni.
2018. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem az a jó bók amit én is elhiszek és tudom, hogy őszinte.. szóval lehet jó is, de az adott nőtől függ meg a helyzettől. az a furcsa,hogy életem legnagyobb bókját akkor kaptam mikor a kiszemeltemhez voltam bújva és azt mondta furcsa vagyok. tudom,hogy őszinte volt, tudom hogy igaza volt és nem vettem rossz néven. örültem neki.
2018. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ez nagyon gaz “bók” . Teljesen mindgy ki mondja /mondaná nekem inkább a nevetés jönne rám ettől a “boktol” mint amit a férfi el akart vele érni

Hanyagolják ezt a dumát

2018. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a vonzó, vagy a szép, vagy a kívánatos.
2018. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kontextustól,helyzettől,"milyen napom"-tól függ.

Egyébként pasimtól ha már járunk, mindenképpen elfogadnám; mástól így tehát nem feltétlenül.

2018. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, örülök, mivel nyilván első ránézésre a külsőmet látja és az tetszik neki.

Előny ha egy lány szép és kívánatos, nemde?

2018. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!