Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többször hallottam már nőktől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször hallottam már nőktől, hogy "egy bizonyos fokig szexi, hogy a párom féltékeny". Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
A féltékenység egy bizonyos pontig még jó érzéssel tölti el az embert, csak akkor van baj, ha ezen túlmegy? Ti hogy látjátok ezt? Lehet ez jó tulajdonság is, ha mértékkel "tálaljuk"?

2018. febr. 13. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az szexibb, hogy tudom, bármit csinálhatok, bárhova mehetek, mert a férjemnek meg sem fordul a fejében, hogy megcsalnám. 😊
2018. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogyne. Az én párom (nő vagyok) is bizonyos fokig féltékeny. Ezt persze nem ismeri el, csak látom Rajta. Ha egy pasi végigmér, észrevesz, ezt megjegyzi, és látom Rajta,hogy büszke arra,hogy Vele vagyok. Ezt egyébként sokszor el is mondja.


De ettől tovább ne menjen, pl. nem tűrném ha balhézna mert rám néz valaki, vagy fogná a kezem és kirángatna ha valakihez hozzászólnék.

Ne vigye túlzásba, de az,hogy felfigyel arra,hogy más is észrevesz, és örül annak,hogy Hozzá tartozok, számomra azt jelenti,hogy fontos vagyok számára.

2018. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem szexi.
2018. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem szexi, olyan, mintha tárgynak nézne, vagy valami kisállatnak, aki elkóborol.
2018. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a szexi ha féltékeny, hanem jól esik, hogy azt látom, hogy tesz azért, hogy megtartson és nem kényelmesedik bele, hanem újra meg újra meghódít
2018. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Aha, aztán ha szólsz, hogy ugyan ne flörtöljön már a pofádba másokkal, mert nem ebben állapodtak meg, akkor megy az önérzeteskedés, hogy azt csinál amit akar és nem tárgy/öleb. Természetesen nem az. Egy ember, aki önszántából megállapodott valamiben egy másik emberrel.

31/f

2018. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Szexinek nem mondanám, viszont az hogy féltékeny az azt jelenti hogy mégiscsak aggódik miattam, vagyis fontos vagyok neki :)

Bár tény hogy néha idegesítő is...

2018. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem ha alaptalanul megvádolgatnak meg kitalálnak ilyen "meséket",hogy "biztos azért mész oda,mert van ott valakid".

DE ha mondjuk megyek valahova nélküle és tesz egy megjegyzést,hogy "aztán nehogy le akarjanak csapni a kezemről" vagy "ebben a cuccban nem pasizni" azon jót mosolygok és érzem,hogy nőnek tekint és ez az ami imponál inkább.

De nem tudom,hogy ez egy kalap alá vehető-e.

N/28

2018. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra nem, rosszul vagyok tőle és minden formában azonnali szakítóok.
2018. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!