Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiaknak annyira kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiaknak annyira kevés sikerük van a nőknél, hogy már az is boldoggá teszi őket, ha mondjuk Tinderen beszél velük valaki, akkor miért szívódnak fel maximum néhány üzenet után?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha a nő kezdeményezi a beszélgetést, tehát még ezen se kell stresszelniük.

Vagy nem is igaz, hogy ekkora nőhiány van? Vagy nem is kell ennyire nekik? Esetleg mégis csak válogatnak, nem elég egy "átlagos" lány?


2018. ápr. 8. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert nem jön be a hölgy nekik. Ennyi.
2018. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfi társkeresőknél is létező dolog az egotuning(rejtélyes módon mindig a nőkkel hozzák ezt kapcsolatba). Sok pasi teszteli magát, a csajozási képességeit, hogy meddig tud a neten egy nőnél elmenni, próbálja feltérképezni, hogy partiképes-e még, ha a neten megy a vonzalomkeltés, akkor menne-e az életben is, nincsenek-e "berozsdásodva" mondjuk egy hosszú kapcsolat után, működik-e még a dumájuk, a sármjuk, a gentleman-attitűdjük... Szerintem az egofényezés van a háttérben - és ahogy esetleg komolyabbra, személyes találkozásra terelődne a beszélgetés, lelépnek, mert megvolt a "teszt", nekik ennyi elég.
2018. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Na? Mi az? Azt hitted ha visszairsz egy fiunak akkor az mar felnyal teged, mert tinderen visszairt neki egy no?

Kerdezo....ne nevettes :D

2018. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 Az oldalon tapasztalt folyamatos panaszkodás után, hogy szóba sem állnak velük, legalább annyit vártam volna, hogy értékelik, ha valaki foglalkozik velük.
2018. ápr. 8. 11:56
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképpen kell hozzá a vonzalom. Az, hogy férfiként nem sikeres valaki a nőknél nem jelenti automatikusan azt, hogy "bárki jó, csak legyen".


Ha ez csak néhány férfi esetében fordul elő a lánnyal, akkor szimplán csak nekik nem jött be (van ilyen), ha viszont sokaknál, akkor valami rosszul csinál. A társkereső oldalakon a férfiak társkeresési céllal vannak fent, akkor is, ha csak szexpartnert keresnek. Tehát nem barátot, lelki társat keresnek, így aki nem vált ki legalább egy minimális vonzalmat, azt hanyagolják.


#2: Azzal egyetértek, hogy létezik a jelenség, viszont a férfiak a nőkkel ellentétben ezt "élőben" csinálják, mivel sokkal nagyobb a sikeresség aránya. Ahhoz nagyon jóképűnek, jó dumásnak kell lenni, hogy ilyen oldalakon sikeres tudjon lenni egy férfi. Tehát a legtöbbeknek ez inkább "egó rombolás" lenne, azt meg ki akar?

2018. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kösz de nem lennék én sem boldog azzal, ha valaki "megszán" a figyelmélve.

Ne nevettess már...:D


Attól mert szeretethiányos vagyok még van önbizalmam.

2018. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk: Tinderen csak azzal tudsz szóba állni, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak.
2018. ápr. 8. 12:14
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezt csak te gondolod, hogy annyira kevés sikere van. Illetve minden ember a katarzist akarja átélni. És hiába mondjuk azt, hogy ezzel vagy azzal beérem, ha már megvan, többre vágyom. Mondom ezt a pasi agyával.

Ami pedig a legfontosabb, ők is szeretet akarnak. Szeretve lenni, és megtűrve vagy elfogadva lenni épphogy nem éppen ugyanaz....

2018. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Tisztázzuk: Tinderen csak azzal tudsz szóba állni, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak"


Az életben csak a halál biztos.

Mondok egy példát: Én is anno felregeltem a tinderre, de ha őszinte akartam lenni önmagamhoz mindenkit a nem felé húztam, és nem azért mert egy fotó nem lett volna épp előnyös valakiről, hanem mert üres és semmit mondó. És mert egy helyes pofi önmagában SEMMIT nem ér. A személyiségbe szeretünk bele, egy fotóba nem. Tehát max érdekességből, vagy hogy történjen valami pár "elfogadható" előnyös képet jobbra húztam. Most akkor az azt jelenti, hogy én máris szerelmes vagyok azokba? Dehogy. Csak egy pasi akinek nincs sikerélménye, minden lehetséges jelöltet pozitívan jelöl, hátha bármi is alakul bárkivel. De ha nincs meg szellemileg az összhang, tök mind1 hogy a csatod épp jól állt a fotón... nem fog szerelmes lenni beléd egyből.

2018. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 Ki beszélt itt szerelemről? Még megismerni se próbálnak, annak ellenére, hogy valószínűleg minimálisan azért tetszek neki külsőre. Senki nem vár 3 mondat meg 2 kép alapján szerelmet, de ne siránkozzanak, hogy nem kapnak esélyt, mikor maguk ugyanígy viselkednek.
2018. ápr. 8. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!