Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Kizáró ok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kizáró ok, ha egy férfinak Renault Twingoja van?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Renault Fingó.
2018. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alap! SUV a minimum, nem tudtad???


Jajjmán, szerinted? :)

2018. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, engem egy férfinél nem érdekel, hogy milyen kocsija van, hanem milyen az ember (Nem külsöleg, az csak sokadlagos szempont!)
2018. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Bár az exemnek is az volt, így nem kapcsolódnak túl jó emlékek hozzá.
2018. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem, az én autóm se egy Ferrari.
2018. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, vannak ennél cikibb autók is.
2018. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem - páromnak nincs is kocsija 34 évesen, és letojom. Max. akkor lenne kizáró ok, ha épp szétesőben lenne vagy ízléstelenül lenne sufnituningolva.
2018. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Az a gáz, hogy egy "fosfranciája" van, és nem egy normális, megbízható autót hajt, mondjuk egy japánt vagy koreait.
2018. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy ránézésre logó nélkül még addig se jutnék el hogy Renault, a típust pedig pláne nem tudnám felismerni, nem igazán hatna meg. Nem izgatnak a kocsik, nem értek hozzájuk, amíg megy és tiszta addig nekem jó.
2018. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!