Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexelt-e már valaki Renault...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelt-e már valaki Renault Twingoba, ha igen várom a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nade milyen színű Renault Twingóban???
2010. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem ültem még twingoba, nem szexeltem még egyáltalán nem hogy kocsiba, de sztem igénytelenség kocsiban, nem tiszta g.ci utána az ülés?
2010. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Zöld!
2010. júl. 6. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Abban nem, de másban igen. :D


Hátsó ülére ül a pasi, te az ölébe szemből. Iszonyatos élvezet, tudsz kapaszkodni, jól mozogni, mélyen be tud hatolni, isteni. :)


Nem lesz olyan az autó, mert azonnal megtöröljük.

2010. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elvileg a Twingoba a hátsó üléseket is lehet dönteni és így a kocsit egy ággyá lehet alakítani. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy ezt kipróbálta-e már valaki. De más véleményt is elolvasok! :)
2010. júl. 6. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én csak feketében..gáz vagyok?:(
2010. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy piros színű kombi Ladában,hehe..Aztán egy piros pólóban.Mivel én kis helyen is jól elférek,nem volt gond! :-)
2010. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Zöld?! Azt nem tudom sajnos, mert én csak sárgában, de abban egész jó volt. kipróbálnám a zöldben is :D
2010. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!