Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi mivel kompenzálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mivel kompenzálhatja azt, ha arcra nem vonzó?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 08:52
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
11%
Jó kiállás, magabiztosság, pénz, nagy farok, intelligencia.
2018. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Ez a férfi a tükörbe nézve állítja ezt, vagy a nők véleménye alapján? Mert ez nagyon nem mindegy... (Amúgy például humorral.)
2018. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utóbbi, sajnos. Jó, így senki nem mondta ki, de tök egyértelmű. Soha nem néznek meg utcán, fényképküldés után felszívódnak, ilyenek.
2018. ápr. 10. 09:01
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Pénz + nagy farok.
2018. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
sok-sok-sok pénzzel
2018. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mennyi pénz? Nyilván nem összegre gondolok, hanem milyen életvitel számíthat vonzónak? Sikeres vagyok a szakterületemen, jól keresek, de nem vagyok az a hivalkodó típus. Ezen kéne akkor változtatnom...
2018. ápr. 10. 09:07
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Hivalkodónak nem kell lenni, de azért jusson drága öltönyökre, kertes házra, szèp autòkra, nyaralásokra, ékszerekre, síelésre, stb...

Meg persze az sem mindegy, milyen szakterületen vagy sikeres. Egy tanárember ha megpistul sem tud kiemelkedő életszínvonalat biztosítani a nőjének, még ha sikeres is a szakmájában, akkor sem... :D

2018. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Keressen olyan nőt, akinek nem elsőszámú szempont, hogy általánosan jóképű férfi legyen mellette.
2018. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az arc nagyon fontos tényező, hogy valakinek felkeltsd a figyelmét. Persze ehhez sok minden kell még, mert egy arc magában semmit nem ér. Pl. ki kell választani hozzá a megfelelő arcszőrzetet, frizurát. Ha ez meg van nem árt, ha szép szemeid is vannak hozzá amivel elég meggyőzően tudsz a nőkre nézni. Sejtelmesen, huncutul...a mosoly nagyon fontos. Ha ez mind meg van és van arcod hozzá nem is kell pénz. Persze kell egy megjelenés is e mellé, magabiztosság, lazaság, sportosság stb. Én magamból indulok ki, soha nem voltam pénzes srác nem is pénzes családból származok mégis a legjobb csajok voltak oda értem mindig. (jó minden meg van, amit leírtam és fontosnak tartok, hogy felkeltsd valaki érdeklődését, plusz nagy farkam is van és miután ez kiderült még kelendőbb lettem :D).


Ha ezek nincsenek meg, akkor jön, amit írnak pénz, pénz és pénz másképp nem megy.

2018. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Keress ronda dagadt önbizalomhiányos nőket
2018. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!