Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-as éveiben járó nők/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as éveiben járó nők/férfiak! Ti merre keresitek/találtátok meg a párotok?

Figyelt kérdés
Illetve munkahelyen lehet ismerkedni? kb fél éve estem át egy szakításon 5 évig tartó kapcsolat volt és addig nem fogalkoztatott az ismerkedés nagyon de mostanában úgy érzem hogy szükségem van egy női partnerre. 20-25 évesek merre szoktatok ismerkedni?szórakozóhely,kávézó,internetes társkereső vagy facebook? van még esély ilyen korban is találni normális partnert? (ez alatt azt értem hogy nem a konkrétan már a tiniszerelem kategóriába tartózó kapcsolat) sokan azt mondják hogy ebben a korban kezdődik el igazán az élet. Ennek mennyi valóságalapja van? 21/F

2018. ápr. 9. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az élet akkor kezdődik el, amikor te elhatározod, hogy élni szeretnél. Ez nem kor függvénye.


Egyébként pedig ismerkedni bárhol lehet, nekem a hosszabb kapcsolataim mind más körülmények közt alakultak. Volt párom a Honfoglaló által (1 évig voltunk együtt), volt szórakozóhelyről (12 évig éltünk együtt) és a jelenlegi páromat a Badoon ismertem meg másfél éve.


Azt gondolom, rossz a megközelítés. Ne úgy állj hozzá, hogy keresed. Kezdj el szórakozni, nyitni a világ felé és alakulni fog. Ha görcsösen keresed, annak nem lesz jó vége. Hagyd a dolgokat a maguk útján, de légy nyitott. Legalábbis én úgy tapasztaltam, hogy amikor görcsösen párt szerettem volna találni, sosem ment vagy belementem olyan helyzetekbe, amikbe amúgy sosem mentem volna.

2018. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! igen a görcsösen keresés ezt el is felejtettem a legfontosabbat hogy mindig olyankor jön amikor nem várnád..stb
2018. ápr. 9. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kerestem, szakítás után fél évvel már unatkotztam, beteg voltam, semerre nem tudtam kirándulni, így felmentem chat.hu-ra.

Eredetileg csak elütni az időt, írásról, hobbiról, filmekről beszélgetni, aztán rámírt úgy 4. nap egy srác, aki szimpatikus volt.


Ő a kedvesem, 2,5 éve kezdtünk beszélgetni, 1,5 éve összeköltöztünk :)

2018. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!