Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedhetnék lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedhetnék lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya srác,nem a külsőmmel van a gondom.Az olyan lányokkal akik foglaltak egész jól eltudok beszélgetni,szerintem ott nem félek hogy lesz belőle valami,de ha szingli lánnyal beszélek nekem ott végem,nem tudom miről beszélni,szinte taszítom lányt csak hogy békén hagyjon.Nem tudom miért van ez velem.Egyszer egy buliban lesmárolt egy biszex lány,ő azt mondta hogy nézzek magamba,mert szinte érzi hogy alacsony az önbizalmam,de én ezt tagadtam.Hogy változtathatnék magamon,hogy jól menjek a kommunikáció ?
2018. ápr. 12. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló problémám volt, és én úgy gondolom, hogy a legtöbbünknek ezzel gondja van vagy volt egy időben.


A kérdésedben benne van a válasz is: Ne reménykedj semmiben, próbáld ki azt, hogy úgy állsz a dologhoz, hogy nem lesz semmi a dologból. A beszélgetés sokkal könnyebben fog menni, hidd el.


Ha ezen túl vagy és az önbizalmad helyrejön, mert helyre fog jönni, akkor jöhet a következő lépés: Fordítsd meg a dolgot, próbáld meg elérni, hogy a csak akarjon valamit tőled. Sokszor taszító a lánynak ha a srác nyomul és csak azt érzi hogy hajtanak rá. Mutasd meg neki hogy milyen jó fogás vagy, és hagyd hogy ő kezdeményezzen, várakoztasd, játssz vele kicsit, jöjjön rá (legalábbis higgye azt) magától hogy te kellesz neki. Meglátod ez a trükk csodákra képes!


23F

2018. máj. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!