Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan hogy annyira csúnya vagyok hogy mèg senki nem volt belèm szerelmes? N

Figyelt kérdés
Ti gondolkoztatok màr ezen?
2018. ápr. 13. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert én vagyok a legszebb.
2018. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Mond csak, hány éves vagy kicsim?:D
2018. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Én így érzem. 24 éves vagyok, soha nem tetszettem még egy férfinek se. Csak arra tudok gondolni, hogy ennyire ronda vagyok.
2018. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Lehetsz, de nem biztos, lehet csak a negatív lelki világod tükröződik ennyire így ki, és inkább nem is mennek oda a férfiak, mert azt mutatod h nem szabad a pálya.
2018. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

Habár én fiú vagyok, de az eddigi kapcsolataim közül egyik sem volt első látásra, sőt idővel lett erősebb.

Nem tartom rondának magam, akiknek tetszettem azok nekem nem. Akik meg nekem tetszenek, azoknak elsőre én nem :)

Fura lények vagyunk mi emberek.

De biztos nem vagy ronda, csak kicsit önbizalomhiányod van.

2018. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
#metoo :(
2018. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Küldj egy képet és megmondom, hogy az vagy-e.

Én pl nem vagyok csúnya, de belém sem volt senki szerelmes még.


26f

2018. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

Belém se volt még senki, de már megszoktam. A nők levegőnek néznek így is úgy is...

26/F

2018. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Engem soha nem szeretett senki sem. Sosem volt párom, és hiszem, hogy nem vagyok és nem lehetek szerethető senki számára sem. Létezik sajnos. Én vagyok rá az élő példa. 25/L
2018. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Én is így jártam, igaz nekem voltak "kapcsolataim", csak ott se nagyon kedveltek.


Szóval ez van, el kell fogadni ami jutott, maradnak a csinos prosti-lányok (ne aggódj, manapság már létezik férfi-prostituált is a számodra.)


Ez a XXI.század. "Fázni most igazán nincs időnk!"

2018. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!