Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok (legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok (legyen csúnya, vagy szép) lánynak 13 évesen van/volt már barátja, de van akinek nincs, és hogy mondjam el egy olyan fiúnak hogy teszik nekem, hogy szerelmes vagyok belé és mit reagálhat?

Figyelt kérdés
Légyszi mind a háromra várok üzenetet!
2014. aug. 16. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 13 évesen nem kell még ilyenekkel foglalkozni, igazából ráérnétek 15-ig a pasizással.

Adj jeleket neki, amiből leesik neki, hogy tetszik neked, aztán majd ő lép, ha kölcsönös.

2014. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bogd meg facen :)
2014. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert sok lány már 13 évesen egy ribi, de vannak kivételek.

A fiúval meg nem tudom milyen viszonyba vagy. Barátkozz vele össze, kerülj hozzá közel és célozgass rá hogy bejön neked. Először csak próbáld meg viccből, és akkor észreveszed hogy reagál.

pl. én így jöttem össze az első barátommal.

Osztálytársak voltunk, egész általánosba hülyére szekáltuk egymást, de ballagás előtt megmondtam ne hogy azért hiányozni fog a hülye feje. Bevallotta hogy tulajdonképpen én is hiányozni fogok vele és hogy amúgy bír csak vicces volt hogy folyton piszkáltuk egymást.

Aztán nyáron talizgattunk és végül összejöttünk.

Valahogy próbáld meg érzékeltetni te is azzal a fiúval hogy tetszik neked, és ha bejössz neki akkor érteni fogja a jeleket. :)

2014. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!