Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek fiúkkal (egyetemista korosztály)?

Figyelt kérdés

Kisvárosból jöttem. Sosem volt gondom a fiúkkal ismerkedni, hiszen itt ha tetszel egy srácnak valószínű a tudtodra fogja adni. Minden barátommal eddig így volt, nem nehéz egy kis településen bepasizni.

Mióta azonban felköltöztem Budapestre egyetem miatt, más a helyzet. Egyrészt furán személytelen az egész, másrészt valahogy olyan sok um. "választék" van, hogyha megtetszik valaki, kb már egy lány, aki sokkal extrább kinézetű, meg jobban pakolja magát már el is csavarta a fejét.

Én eléggé visszahúzódó vagyok, ilyen szempontból éretlen a pasizás terén, hiszen nem fogok az arcába mászni annak a srácnak aki tetszik (jobbára az ellentéte) , mint ahogy a legtöbb lány itt.

Most azonban nagyon tetszik egy srác ( egy koliban lakunk, plusz mind a ketten diákszervesek vagyunk, bár nem egyhez tartozunk, a közös bulikon találkozunk), de nem tudom, hogy kéne magamaf egyáltalán észrevetetni vele, mert annyira körülveszik a baráti társaságba ezek a csinos sablon lányok, hogy elhiszem, hogy engem nem vesz észre.

Lehet a tini kategóriába kéne kiírni egy ilyen kérdést, mert elég gáz, hogy 20 évesen ilyen problémáim még vannak, de sajnos ez a helyzet. Fogalmam sincs, hogyan kell ismerkedni srácokkal anélkül, hogy hülyét csinálnék magamból. Egyszer mikor először láttam buliban és már eleget ittam odamentem hozzá, hogy ő is kolis ugye? És megkérdeztem miért festette be a haját? 😟🤦‍♀️ hát szóval ilyen gáz vagyok...utána mondjuk valahogy megtalált és bejelölt, meg belájkolta az összes profilképem (tudom ez semmi ) , de ezenkívül semmi.


Szerintetek? Hogy vakarjam össze magam? Mit csináljak?

Komolyan kérdezem ezeket, kérlek ne ugassatok le.



2018. ápr. 15. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Tudod, 2018-ban azért már egyenlő félként kellene hozzáállni ehhez az ismerkedés dologhoz, nem pedig leosztani előre a szerepeket.
2018. ápr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Először is, nyugodj meg. Valószínűleg pont ugyanolyan sablon lány vagy, mint akikről írtad, csak szimplán új környezetben még nem érzed annyira otthon magad.

Ez a "te is kolis vagy, ugye?" szöveg máris tök király. Ha ezután a srác nem válaszol és nem kezd rád figyelni, akkor nem jössz be és nem akar semmit. Ha igen, akkor menni fog magától a beszélgetés. Ha meg megkeres, bejelöl és szétlájkol a srác, akkor te is nyugodtan hozzászólhatsz valami megosztásához vagy ilyesmi. Esetleg ráírhatsz, hogy kipihente e magát a buli után. Szóval, a jelenlévők többségénél jobban csináltad azért a helyzetet.


"Komolyan kérdezem ezeket, kérlek ne ugassatok le."

Vau. Bocsi :(

2018. ápr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem erről írtam ilyen sokat? 😃 hogy megpróbálnám, de nem tudom hogyan és ehhez kérnék tanácsot... 🙃
2018. ápr. 15. 00:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azután egyből ott is hagytam...mert nem tudtam vna ennék többet kitalálni. Nyilván másként vagyok sablon és nem igazán jövök rá hogy kéne ebbe a "világba" beintegrálódni. :(
2018. ápr. 15. 00:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Te nem próbálnád, már csináltad! :D Szóval no para. Csináld még párszor így és belerázódsz.
2018. ápr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!