Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mamahotel,40 éves kor a vízválasztó?

Figyelt kérdés

[link]



A már megszokott sablon mellé azt elfelejtették hozzátenni, hogy például még a kormánypárti híroldalak szerint is 30-40 év hiteltörlesztés után (tehát nyugdíjaskorra!!!) lesz azoknak lakásuk, akiknek hitelt kellett felvenniük.


Mert ugye van gazdag 10%, a hitelfelvevők 15-20%, és a maradék, akik majd a nagyszülők/szülők ingatlanjának megöröklése után (már ha egyáltalán el lehet adni) kezdhetnek önálló életet, mert a vidéki 150 000-es álombérből (mert vidéken a valódi, medián, bér az kb 120 körül van) sokra nem lehet vinni. Maximum bérel egy szobát/kisebb lakást, ahol nyomorog.


Ez persze az időseknek sem jó, hiszen ők is tudják, hogy a család a házukra ácsingózik. Borzasztó ez az egész.


2018. ápr. 15. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
A nők szemében inkább 20-25.
2018. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De legalabb lesz lakasa annak, aki hitelt vesz fel. Meg mindig ez a legjobb opcio, az alberlet es a negyven evig otthon lakas helyett.
2018. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is nő vagyok és megmondom őszintén tojok rá ki hol lakik. Mindenkinek a saját magánügye. Ne más mondja már meg mikor kell költözni. Nincs erre semmiféle szabály csak sokan azt hiszik húszon évesen az ember milliomos. Könnyű annak akinek a szülei alá teszik a készet. 23 éves vagyok a szüleimmel lakom és jelenleg még nem tudok elköltözni. Panelba nem vagyok hajlandó lakni sem semmilyen lyukban. Falusi vagyok és falun is szeretnék élni. Marad később a hitel ez van de azt sem egyedül.
2018. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Magyarországon az embereknek akkor lesz lakásuk, amikor a szüleik/nagyszüleik meghalnak, mert a saját tulajdonú ingatlanok száma elképesztően magas, szinte mindenkinek van lakása, a gyerekek száma pedig alacsony. Több a felmenő, mint a leszármazott.


Mi a húgommal úgy vagyunk ketten, hogy a szüleink is mindketten egykék (vagyis a nagyszülők is csak az egyetlen gyerekükre hagyják majd), szóval majd egyszer (remélem minél később) kva sok ingatlant fogunk örökölni.

2018. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Hülyeség, Magyarországon tök könnyű ingatlanhoz jutni.

Rakás ismerősöm vett is.

2018. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
#5 Ha nem vagy magyar, akkor könnyű. Magyarként a magyar átlagfizetésből viszont lehetetlen.
2018. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tetszik a cikk.
2018. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha az ember egyedülálló, keresete 150 000-200 000 körül mozog (jó esetben, rengeteg embernek ennyi sincs), a munkahelye 20 percre van a szülői háztól, besegíthet a rezsibe a szülőknek stb.... Akkor magyarázza már el valaki, miért éri meg 3 sarokkal alrébb költözni, valakinek havi -jó esetben- 80ezret fizetni albérleti díjként... csak azért, hogy este munka után hazamenve a 4 fal között egyedül szólnod se legyen kihez. Elköltözni akkor van értelme, ha már közös jövőt tervezel a pároddal. Szerintem (31/F)
2018. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

8:

Budapest?


Én egy 80 ezres városban születtem, de aztán egy 150 ezres városba mentem egyetemre, aztán pedig dolgozni felköltöztem Budapestre. Miért két-három utcáról beszélsz?

2018. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
8-as: Te 31 évesen a szüleidnél laksz?
2018. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!