Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire szokás azt érteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire szokás azt érteni, hogy az 1 év az vízválasztó egy kapcsolatban? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én eddig hallottam 4-et és 7-et is. De sosem jöttem rá, hogy miért mondják ezt... A négy év az meg van. Még mindég szeretem a párom, jobban, mint az elején, mert már össze költöztünk és nincsenek gondok a kibírhatatlan családommal. :3 Jobban megvagyunk.
2016. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkabb az osszekoltozes a vizvalaszto, mert azutan derul ki sokminden, jol mukodik e az egyutteles vagy nem. En az egy evet nem mondanam sok idonek.Kb olyan 3evtol es ebbol is mar 1-1,5 ev egyutteles.Es meg csak ezutan jonnek a nagyobb tervek,hazassag,lakas,csaladalapitas stb.Ha ennyi ido utan is birjatok az igaz meg nincs kobe vesve,hogy egyutt oregdtek meg,de ha kitartoak vagytok akkor jo uton haladtok afele.
2016. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 7. évre szokták ezt mondani. Az 1 év az semmi, meg se lehet ennyi idő alatt ismerni rendesen az embert
2016. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Első évre sosem hallottam még ezt.
2016. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7 inkább
2016. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!