Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem ijesztő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ijesztő, hogy manapság a tizenéves srácok ebben a "szellemben" nőnek fel?

Figyelt kérdés

Az senkinek sem meglepetés, hogy tizenévesen, a huszas évek elején rengeteg fiatal fiúnak nincs barátnője, sőt, vannak osztályok, ahol egyenesen kirívó esetnek számít, ha valamelyiküknek kapcsolata van, hát még ha hosszú ideje tartó. A dolog viszont itt kezd ijesztővé válni:


A legtöbb szingli srác a szerelmet már abszolút nem tudja hová tenni, és úgy gondolkodnak, hogy először jól fizető melót kell találni, meg jó kocsit venni - a nő azután majd jön magától. Tehát abszolút nem az érzelmi oldala felől közelítik meg a témát, hanem mintha a párkapcsolat valamiféle "üzlet" lenne, gépiesen, lelketlenül, érzéketlenül, profitorientáltan. Úgy vannak vele, hogy amíg jól tejelő meló és menő verda nincs, addig úgysem áll szóba velük semmilyen nő - merthogy elmondásuk szerint mindegyik érdekember és haszonleső. És egymást buzdítják, biztatják arra, hogy ne nőzzenek, mert addig a kapcsolat úgyis halálra van ítélve, amíg nincs biztos anyagi háttér. Egészen elképesztő... Kalandozni persze azért szoktak, mert vannak szükségleteik, de ennyi. Tulajdonképpen "használják" a nőket, de az életükben történő előremenetel szempontjából ezek a kalandok csak aféle mellékutcák. Ha valamelyiknek van is komoly kapcsolata, az is olyan "üres": az első csókra nem emlékszik a srác, a barátnője névnapját, szülinapját nem tudja, mikor van, néha lógnak valami buliban, aztán ennyi...


Szerintetek nem durva, hogy ide jutottunk? Hogy ilyen eltorzult gondolkodással, mentalitással nőnek fel fiatal fiúk tömkelegei? Hogy lesz ilyen gondolkodással családjuk, hogy lesznek apák? Vagy nem is akarnak majd családot? Ha így haladunk, a "család", mint fogalom, totálisan megszűnik majd létezni, de sok szakértő már most is temeti...


Hogy látjátok ezt a témát? Titeket nem borzaszt el?



2018. ápr. 20. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De.
2018. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Annál több csaj marad nekem, mivel nekem nincs ilyen elb_szotz gondolkodásom.


Jól van ez igy.

2018. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

És erről ki is tehet? Ki nem neveli ezeket a fiúkat? Nyilván otthonról "csodás" mintát hoznak, és erős befolyásoltság alatt állnak a médiának. Nincs kifejlett önképük és érzelmi intelligenciájuk.


Ma már a legtöbb fiatal mindent gyorsan akar. Gyorsan kocsit, gyorsan sikert, gyorsan jól fizető állást. Álomvilág. Mindenkinek meg kell járni a szamárlépcsőt.


Egyébként az se reális, hogy az éppen friss jogsit szerzett 17-18 éves segge alá a szülő autót tesz.

2018. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

Ijesztő vagy sem, igazuk van. A lányok is hasonló életfilozófia szerint nőnek fel csak a másik oldalra vetítve.

És mivel mindig a férfiak igazodtak a nők igényeihez és hozzáállához, nem pedig fordítva így nem véletlen, hogy ide jutottunk.

2018. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

#5

Biztosan hülyeség mert egyedül csak én gondolom így... :D

Az egy picit sem beszédes, hogy a 30 feletti férfiak többsége is hasonlóan látja, most már a 20 körüli fiatal férfiak is, sőt szinte az összes normális hozzáállással rendelkező női kollégám is teljesen vállalhatatlannak tartja a fiatal lányokat.

Hogy naponta három tucat kérdés van erről kiírva, hogy millió ember ezt gondolja, de hülyeség mert én írtam és erre az oldalra ami azonnal meg is cáfol mindent csak azért mert te azt mondod, hogy ez hülyeség.


A nőktől csak a szokásos "nem vagy elég magabiztos" és hasonló marhaságok szoktak elhangzani. Hát, végülis, egy nem túl magabiztos, nem túl jóképű srácot valóban egyszerűbb lekoptatni mindenféle bullshitre hivatkozva, de egy magabiztos, nem túl jóképű pénzes sráccal elmenni mert ott valami láthatatlan kémia van sokkal jobb magyarázat. :)

2018. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem kéne ide járniuk, akkor nem hinnének ilyenek.


Nekem van pénzem, bőven elég lenne, ha igényes lenne a férfiak többsége, és nem zsákbamacska lenne, hogy ő vajon mos-e rendszeresen fogat vagy kezet mos-e vécé után.

2018. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A világ nem fekete-fehér.
2018. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így lenne, az azt jelentené, hogy a gazdaságunk virágzik, mert egy csomó fiatal hajtja a pénzt, tehát megy utána a szakmáknak, tanul, dolgozik, és kényszeresen próbál előbbre jutni abban a reményben, hogy nője lesz.


Mivel saját tapasztalataim szerint a fiatalok többsége teljesen életképtelen, minden fronton, a gazdaság meg kb rohad össze, mert nincs utánpótlás, szerintem ez sarkított elgondolás.


Család nyilván nincs, hisz a magára oly kva büszke x generáció mindenre képes volt, csak arra nem, hogy apákat termeljen, úgyhogy nyilvánvalóan ezt a mintát viszi tovább ez a tudatosan lebutított fiatal réteg is.


És de, szerintem rohadt elkeserítő az egész társadalom úgy ahogy van, de nem csak a fiatal fiúk miatt, hanem úgy kompletten ahogy alakulnak ezek a tényezők.


26L

2018. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Apám ennyi hülyeséget :D
2018. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem a természetes szelekció kiesett, mióta fejlődött az orvos tudomány. Legalább az ilyen balfékek kiesnek a párkapcsolati rostán.


Meg jobb, hogy nyíltan ilyenek, mintha eljátszanák a hősszerelmest és pár poronty után jönnél rá, hogy ez a férfi egy zsákutca.

2018. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!