Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lenne nagyon furcsa/i...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne nagyon furcsa/ijesztő ez egy 10-es skálán?

Figyelt kérdés

Van egy eladó lány a helyi szupermarketben és,amikor a kasszánál nála vagyok,akkor mindig "érdekesen" mosolyog rám és volt olyan,hogy végigsimogatta a kezemet.Forgalmas helyről van szó,szóval szinte lehetetlen vele szóba elegyedni.

Nagyon meredek lenne neki egy papíron odaadni a számomat?

Megnézi és ha nincs semmi érdeklődés,akkor úgyis kidobja a szemétbe és tudom ,hogy akkor csak én "képzeltem" el az érdeklődését irányomba.

Csak abban az esetben csinálnám ezt,ha ebből nem lesz baja neki a munkahelyen.


2018. jan. 3. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Odaadhatod, nekem is adták már így nem egyszer. Úgyis, ha semmi jelét nem adtam annak, hogy érdekelne az illető.

Szóval, ha dolgozik már ott egy ideje, meglepődni biztos nem fog.

Hogy megtartja-e, az már egy másik kérdés. Én nem szoktam, mert párom van.

Baja nem lesz belőle, nyugi.

2018. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jah,hát ez akkor úgy látszik mindennapi eset.

Lehet,hogy csak beképzelem magamnak az egészet.

2018. jan. 3. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér.
2018. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simogatni nem szoktak ok nélkül, úgyhogy nyugodtan add csak oda neki a számodat, veszteni nem vesztesz vele amúgy sem.
2018. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak ne az en volt nom legyen az mert pipa leszek rad!
2018. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túlparázod a dolgot. Az égvilágon SEMMI nincs abban, ha megadod a számodat egy lánynak! Tedd meg! :-)
2018. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!