Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire legyen kigyúrv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire legyen kigyúrva egy férfi?

Figyelt kérdés
Mennyivel guggoljon és nyomjon fekve?

2018. ápr. 21. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Jaajj, hát figyelmes legyen (tudja, hogy más 100 kilóval szériázik), meg legyen önismerete (tudja, hogy ő nem szériázik 100-al), legyen céltudatos (tudja, hogy 100al akar majd szériázni), legyen egyedi (tegyen rá/vegyen le 2.5 kilót, hogy azért ne 100al szériázni, mint a másik) stb....

31/f

2018. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
:D :D
2018. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Számomra ne legyen kigyúrva.Irtózom a konditermi, tükörben lógó fazonoktól.Nekem ők az átlagtól felszínesebbek és lenézőbbek másokkal szemben.Ezt semennyire sem tudom díjazni.Leírhatatlanul taszítanak, és előbb-utóbb a legtöbbjük 100%-os egoistává válik.Lehet megsértődni, de ez a véleményem.
2018. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak egy kicsit.
2018. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Sok nagyképű alakot ismerek aki gyúr, lenézik a többi embert aki nem gyúr és azt hiszik emberileg többet érnek mint a másik.Természetesen ismerek kivételt is de az átlagosabb emberek barátságosabbak, kedvesebbek tapasztalataim alapján.
2018. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1 profi válasz! :D


Nekem majdnem az egész test skála meg volt már a két szélsőséget eltekintve: a 2 ajtós szekrényt és az egészségtelenül túlsúlyos embert.

Volt már szálkás, mackós, izmos-deltás barátom. Nyurga. És nyurga kis pocival.


Engem ez nem érdekel. Ha csinálja magáért tegye, ne egy punciért.

2018. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet meglepő de nem mindenki a sittesek világából kerül ki...a "jó gyerek vagyok leverek mindenkit" stílussal....ezenfelül...tegyük fel erős pista leveri petit...ez alapjáraton súlyos testi sértés ami azt vonja maga után hogy jön a policia....kihallgatás őrizetbe vétel és előzetes letartóztatás kezdeményezése....büntetőeljárás és lehet izgulni felfüggesztett vagy letöltendő....a erő csávók semmire nem mennek az erejükkel a sitten meg pláne nem :-)


Ennyit a témáról!

2018. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!