Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Állandóan úton vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan úton vagyok, hogy keressek így társat?

Figyelt kérdés

1 éve fejeztem be az egyetemet, a munkám miatt gyakorlatilag minden héten az ország más pontján vagyok, gyakran hétvégén is. Imádom a munkámat, de nem igazán tudok olyan helyet mondani, amit az otthonomnak nevezhetnék. Hogy lehetne így találni bárkit is?

25/L



2018. ápr. 21. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyanez, úgyhogy velem lenne a legnehezebb :) 25f
2018. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszadóval ismerkedjetek:)


Szerintem viszont használd ki, hogy sok helyen megfordulsz! Bárkivel találkozhatsz, nem muszáj életed végéig ezt a munkát csinálni, de ha lesz valakid, akkor könnyebb is lesz letelepedni valahová.

2018. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom hosszú távú kapcsolat lenne a cél.

Hasonló helyzeteben vagyok én is, csak én még tanulok és úgy érzem hogy nem érdemes addig keresni valakit, amíg azt nem látom, hogy legalább két évig egy helyen leszek.

Maradj nyitott mindenre, hátha találkozol olyannal, aki miatt hajlandó lennél egy helyben maradni.

2018. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!