Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol, hogyan lehet manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan lehet manapság ismerkedni a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. Élőben nem kezdeményeznek, de még a lapot se veszik, hogy lehetne, Tinderen ha én nem szólok hozzájuk, 90% nem ír, de a maradék 10% sem nagyon erőlködik, hogy legalább a beszélgetést fenntartsa, nem hogy még esetleg találkozzunk...

Objektíven nem nézek ki rosszul, se flegma, se buta nem vagyok, ami esetleg taszítaná a férfiakat. De egy éve már egy randit se sikerül összehozni.

Velem van a probléma, vagy tényleg képtelenség manapság a férfiak közelébe kerülni? Mit várnak? Mit kéne csinálnia egy nőnek? Ha állítólag olyan rengeteg a magányos férfi, miért nem érződik ebből semmi? Vagy nem próbálkoznak, csak panaszkodnak?


2018. ápr. 22. 12:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Én pont így vagyok a nőkkel
2018. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

Random gyakori komment alá odabiggyeszted, hogy

22L

2018. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%

Miért nem kezdeményezés mondjuk beszélgetést? Ha erre nem vagy hajlandó, akkor nem tudom milyen erőfeszítésekről beszélsz.

31/f

2018. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Kezdeményezel*
2018. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

Bárhol és bárhogyan, csak ahhoz kevésbé kellene válogatósnak lenned. Kezdeményeznek ők, csak egyikük sem néz ki elég jól számodra.

Egyébként te próbálkozol fenntartani a beszélgetést, vagy csak tőmondatokban válaszolsz? Mert a legtöbb nő az utóbbit szokta.

2018. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%

jaaa..:)


hiszi a piszi

2018. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szoktam kezdeményezni, pár mondat után elhal a dolog...

Általában én próbálom meg fenntartani a beszélgetést, de mikor már hatodszorra én kérdezek valamit, mert a másik nem hajlandó új témát vagy dolgot feldobni, amin esetleg tovább haladnhatnánk, akkor már nem igazán marad rá motivációm.

2018. ápr. 22. 12:58
 8/20 anonim ***** válasza:
36%

Hol?

- áruházak, hipermárketek, kisebb üzletek, kínai piac, piac, club-bokban, posta, pékség, internet, utca, lottózó, munkahely, plázák, mcdonalds, kórházak, rendelők.


Ha valóban egy épkézláb, normális értelmes, és csinos nő vagy...........

akkor bármelyik helyen megismerkedhetsz egy pasival, csak kezdeményezned kell, ha nem akarsz várni és játszadozni, te is léphetsz elsőre, értelmesen, nem csak úgy, hogy szemezgetsz meg a szokásos unalmas jeleket adod.....amúgy ezek a jelek manapság sz**art sem érnek, mert nem tudják használni őket, illetve sokan már csak szórakozásból is teszik. Odamehetsz, beszélhetsz vele.

Ha nem akkor nem ...mindenki kap elutasítást.

2018. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

Bárhol,akár az utcán is,ha látod hogy sétál esetleg ráér. Én ott is örülnék neki pl., csak nem vagyok jóképű és így még akkor sem beszélgetnek velem a nők,ha én megyek oda... :/ ezért nincsen értelme odamenni sem,mert vagy szóba sem állnak velem, vagy egyszavas válaszok és kinevetés után odébb állnak.

26/F

2018. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Interferencia ***** válasza:
35%
Ha élsz egy kis társasági életet, és úgy is ez a helyzet, akkor bizony veled van valami baj.
2018. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!