Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnának fiatal lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnának fiatal lányok 30-40 éves igény férfiakkal ismerkedni? Csak szerintem lehetetlen hogy ez a két csoport bárhol találkozzon (interneten kívül)

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit ertesz fiatal lany alatt? 16 evesek persze sehol, de 21 evesen en peldaul azon a konferencian dolgoztam, ahol a parom 30 evesen vendeg volt, es igy talalkoztunk.
2018. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Igen, mert te internetb...zi vagy, és nem látsz túl rajta.


Fesztiválokról, rendezvényekről, bulikról, megnyitókról, strandról, munkahelyről esetleg hallottál már?


Egyébként az a korosztály meg ne akarjon kislányok utána futkosni. És a kislányok se akarjanak pótapát maguknak.

2018. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Eközben 10 év múlva a trend a házassági fotókon:

Kislány a szájában cumival, mint feleség, férj frakkban járókerettel.

2018. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Még jobb kérdés: mi az az "igény" férfi? Igényes férfi akart lenni? Mert akkor kb. bárhol, ami nem fesztivál, kocsma, futballmeccs, vagy hasonló proli közeg.

Az anyagi érdeket leszámítva nem tudok mást elképzelni, ami miatt fiatal lánynak középkorú, őszülő fószer kéne.

2018. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

majdnem negyven éves férfiként egyáltalán nem csak a neten találkozom fiatalabb nőkkel:


- munkahely

- sportolok, elég sok a fiatal nő

- vannak hobbijaim, szintén soknál akadnak fiatal lányok

- és a neten is akadnak olyan helyek, amik nem erőltettek, mint a párkereső oldalak, pl fórumok

2018. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Évnyitón próbált a fiam 15 éves osztálytársa szemezni a férjemmel. Szegény ember azt se tudta, hova nézzen, hova bújjon, én meg igyekeztem köhögésnek álcázni a röhögést.
2018. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Puncs.hu.-n pl!
2018. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves lány?
2018. febr. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!