Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon én tényleg nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én tényleg nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam már azon hogy bennem mi a hiba amiért egy férfit sem érdeklek annyira hogy párkapcsolatot akarjanak. Szerintem a külsőmmel nincs nagy baj, ugyanis ápolt vagyok, és akikkel eddig randiztam többször azok vagy kép alapján írtak rám, vagy személyesen ismertek. Viszont kissé csendes és visszahúzó típus vagyok. Olyannal is találkoztam már aki már az első randin megakart fektetni, persze én nem mentem bele, és a netes beszélgetések alatt nem ezt mutatta. Egy másik meg mindig késett a randikról 20-30 perceket és amikor megkérdeztem miért várakoztatott meg, még neki állt feljebb. Még az utolsó időpontban is úgy mondta le a randit, hogy Facebookon írta meg. Egy másik meg miután találkoztam a barátaival azután eltűnt észrevétlenül.

Fogalmam sincs mit tehetnék. Tudom hogy szégyen, de 27 évesen még nem volt szexuális kapcsolatom senkivel. Vágyok rá, de csak olyannal tenném meg aki szintén szeret.

Önbizalmam egy szál sem. Anyám szerint szégyen hogy senkinek sem kellek, és más velem egykorú már házas. Már az öngyilkosság gondolata is felvetődött, miért éljek ha ennyire selejt vagyok. Nem sajnáltatni akarom magam, hisz itt senki sem ismer.


2018. ápr. 22. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt innen nem lehet megmondani.
2018. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már miért ne lennél szerethető? Annyi történt, hogy eddig nem a megfelelő férfiakkal próbáltál összejönni (vagy nem a neked megfelelőek próbálkoztak nálad). De miért nem kezdeményezel olyanoknál, akik számodra szimpatikusak?
2018. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem, csak én valamivel fiatalabb vagyok nálad. Sajnos semmiféle tanácsot nem tudok adni, de ahogy elolvastam a leírásod teljesen magamra ismertem, és nem gondoltam volna, hogy más is így érez.
2018. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező!


"Fogalmam sincs mit tehetnék." Ne add fel! Gyúrj EQ-ra, járj társaságba és legyen hobbid.

"Tudom hogy szégyen" Rosszul tudod. A te lelked és a te tested, senkinek semmi köze hozzá.

"Vágyok rá, de csak olyannal tenném meg aki szintén szeret." Megértem, és jól teszed, rengeteget ad az élményhez.

"Önbizalmam egy szál sem." Nem csodálom, úgy látom, a téged körülvevő környezet nem támogat téged érzelmileg.

"Anyám szerint szégyen hogy senkinek sem kellek" Drága Édesanyád véleménye nem megalapozott és nem mérvadó. Mondhatnám vulgárisabban is, és még akkor is nekem lenne igazam.

"és más velem egykorú már házas" Ja, és hamarabb is el fog válni, mint te. Ez ám a cél, ugye?

"Már az öngyilkosság gondolata is felvetődött, miért éljek ha ennyire selejt vagyok." Mielőtt öngyi leszel, olvasd el és értsd meg Popper Péter: Hogyan öljük meg magunkat? c. könyvét. Sokat segít a döntésben.

"Nem sajnáltatni akarom magam" Nem is sajnállak! Kitartó és következetes munkát ajánlok neked. Pl. olvasd el a Mérgező szülők c. könyvet is, hogy nagyrabecsült Édesanyád ostobaságainak rád gyakorolt hatását mérsékelni tudd.


Soha ne várj egy pasasra sem. Legyen több önbecsülésed.


"Sokat gondolkodtam már azon hogy bennem mi a hiba amiért egy férfit sem érdeklek annyira hogy párkapcsolatot akarjanak." Ez nem hiba, épp csak nem találtad meg azt a férfit, akinek pont ilyen visszahúzódóan, csendesen és intelligensen tetszel. Adj még egy kis időt a férfinépnek, hogy felismerje értékeidet!


Nyugi, nem vagy lekésve semmiről.

2018. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Így,a negyedik ikszhez közelebb,mint a harmadikhoz,én is gyakran érzek ilyesmiket,DE...Tudom magamról,hogy igenis vannak értékeim,van célom,vannak terveim,adok magamra,és nem fogom feladni!Kisírom magam,majd megyek tovább.Te sem vagy kevesebb másoknál.Amíg magadat nem becsülöd,mindig itt fogsz tartani.Ha elkezded szeretni magad,teszel a boldogságodért,a dolgaid is kezdenek rendeződni.Persze ehhez szerencse is szükséges,de azt mondom,ne add fel!

Már az rengeteget számít,ha eljársz fodrászhoz,kozmetikushoz,körmöshöz,futni,divatos ruhákat viselsz,csinos vagy,mosolyogsz.Ha mersz beszélgetni emberekkel.

2018. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Szeretni, szerethető vagy, a személyiségedben lehet valami, ami elűzi a férfiakat. Kiderítsem neked? Irj rám (Nem ismerkedni akarok).
2018. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!