Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoo-n be lehet állítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-n be lehet állítani, hogy csak a lakóhelyemhez közeli vagy az éppen errefelé áthaladó embereket dobja ki?

Figyelt kérdés
Folyton Szabolcs, Baranya, Csongrád meg Gy.M.S megyékből lesz matchem és azoknak úgy semmi értelme.

2018. ápr. 23. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A keresésnél be tudod állítani a várost, viszont nekem is néha kidob olyan embereket, akik az ország másik felén élnek.
2018. ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyébként az mi dönti el, hogy kivel mennyi kretitért lehet elkezdeni levelezni?

Mert néhány lánynál ilyen 450 meg hasonló számok repkednek. Az pedig 2000 forint csak, hogy írhass egy üzenetet egy lánynak? Komoly... :D

2018. ápr. 23. 01:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Most néztem meg, hogy egyáltalán mi az a Badoo, szóval igazából ez csak feltételezés lesz. Szerintem, aki több levelet kap, aki iránt nagyobb az érdeklődés, annál kerül több kreditbe a levél írása, legalábbis így tűnik evidensnek.

De a kb. 2000 Ft körüli összeg az biztos? Elég valószínűtlennek tűnik, hogy egy levél megírása kerüljön ennyibe, amire nem is biztos, hogy kapsz választ.

2018. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pedig 500 kredit olyan 2100 forint.
2018. ápr. 23. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!