Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek "forever alone" típusú embereket, van ilyen a környezetetekben? Mi a probléma velük?

Figyelt kérdés
Kiállhatatlanok, összeférhetetlenek, esetleg túlontúl csöndesek, visszahúzódóak, sikertelenek az életben, vagy mi velük a gond? Mi vezetett ahhoz, hogy ebbe a "státuszba" kerültek?

2017. szept. 21. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

Vannak többen is.

Pár kivétellel az a gond velük, hogy nem keresik a társaságot. Nem csak arra gondolok, hogy nem mennek mondjuk buliba, hanem még annyi sem játszik náluk, hogy a lakásukra felhívják 1-2 haverjukat, és játsszanak valamilyen számítógépes játékkal.

Szóval ja. Egyébként a legtöbb még jófejnek is tűnt, amikor pár szót mondtak, de azért sokat sosem beszéltek.


Ja, meg ismerek egy-két olyan forever alone-t is, aki azért van egyedül, mert neki senki sem jó. Van köztük olyan is, akinek már kisiskolás kora óta hobbija a másikon keresni a hibákat, aztán jól kibeszélni a háta mögött.


21/L

2017. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

Az estek 2/3-ában nincs semmi baj velük, csak jelenleg nem akarnak párkapcsolatot. Nem mindenki társfüggő, kedves kérdező.

A maradék 1/3-ban pedig mindenféle hibák előjönnek:

-túl nagyok az elvásásaik ahhoz képest amilyenek

-csúnyák

-kövérek

-csórók (férfiaknál baj ez)

-alacsonyak (férfiaknál baj ez)

-elviselhetetlen, szívtelen természetűek (nőknél baj ez)

-és stb.

2017. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Két fiúbarátom is ilyen.

Mindketten azért szinglik alapvetően, mert sokkal fontosabb nekik a saját szabadságuk bárminél. Nem csajozósak, csak nekik jobban számít a munka, a barátok, a bulik, és vágynak az egyedüllétre is, nem igényelnék az összeköltözést sem. Pedig néha ismerkednek, de végül sosem lesz egyikből se semmi, és már 28-29 évesek.

Hát ők tudják.

2017. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Ismerek, van aki igazi nyomorék, gondolkodásra, ráadásul észre sem veszi, azt hiszi mindenki hülye, csak ő nem. Van aki szimplán zárkózott, de egyéb gond nincs vele.

Olyan férfit meg soha az életben nem ismertem, aki soha ne akart volna párkapcsolatot senkivel és azért lett volna szingli, ez általában kamu :D Olyan volt, aki átmenetileg nem akart épp, amikor akart, akkor lett neki.

2017. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Az átlagember tud ismerkedni, van érzéke hozzá, nekem nincs. Soha, sehol, semmilyen céllal nem tudok ismerkedni, no meg butább is vagyok mint az átlag. 27 éves fejjel a netről kellett elolvasnom mi az a flörtölés. Soha nem volt még barátnőm, de mindennél jobban szeretnék. Nehéz elbeszélgetnem tetszőleges emberrel az időjárásnál bonyolultabb dolgokról. Sokan szeretnek a neten beszélgetni, én képtelen vagyok rá. Nem tudok mit írni. Egy középiskolás osztálytársammal évek óta csak boldog születésnapot kívánunk egymásnak a neten, semmi több, az életben meg már nem találkozunk. Más ismerősökkel vagy régi osztálytársakkal még ennyit sem beszélek. Ilyen szinen magányos ember mint én, nincs még egy az életben, az biztos.
2017. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
akit én ismerek, az impotens.
2017. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Én mindig úgy gondoltam, hogy aki élete során nem volt arra képes, hogy legalább 1-2 emberrel jó kapcsolatot alakítson ki, azzal valami komoly baj van. Szerintem egyénenként változó, hogy mi a probléma velük. Párkeresésnél nyilván az, hogy nincs megfelelő szociális érzékük. Nyilván aki minimális kommunikációt folytat élőben emberekkel, az nehezen fog mondjuk egy lánnyal beszélgetésbe elegyedni. Meg nem is nagyon van megfelelő fóruma erre, hiszen nem nagyon jár sehova, mégis hol ismerkedne? Szóval nekem a fő probléma az, hogy olyan antiszociálisak. Olyan fura dolgokról beszélnek, meg olyan megjegyzéseik, "poénjaik" vannak, hogy hajjajj. Fontos az érzelmi intelligencia az ismerkedésnél.

Meg például mivel én egy elég aktív ember vagyok, szeretek emberek között lenni stb, nem feltétlenül tudnám azt tolerálni, hogy ő nem képes emberi kapcsolatokat építeni. A másik probléma, hogy sokszor a párkapcsolatban látják a "messiást", azt hiszik az lenne a megoldás minden problémájukra. Én viszont nem vagyok senkinek a pszichológusa, nem az a célom a párkapcsolatban, hogy az ő lelki világát gyógyítgassam minden nap. Meg eleve aki külső dolgoktól várja a sikert meg a boldogságot, az soha nem fogja elérni.

2017. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs probléma velük. Nem akarnak párkapcsolatot. Vagy akarnak de nem megy nekik, nem értenek hozzá hogy hogyan kell párkapcsolatba kerülni.
2017. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pl.: saját magam. Örök Duli Fuli maradok. Ilyen a személyiségem, hogy senkinek vagy nagyon kevés embernek jön be.
2017. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Akit én ismerek, inkább különcnek mondanám. Nagyon be tud zárkózni az emberektől. Nem félénk, nem szégyellős, semmi baj nincs vele, talpraesett, és mikor hozzászólok, tök rendes velem is, meg mindenkinek segít, de olyan szinten nem keresi a társaságot és az embereket, hogy ijesztő. Amúgy csoporttársam. Még azt sem mondhatom, hogy nagyon elfoglalt, mert amennyit beszélgettem vele, ő sem tanul sokat év közben (érdekes amúgy, hogy kb mindig színötös mindenből), mellette sportol, de úgy elvan a maga világában. Hívtuk párszor erre-arra, de nem igazán érdeklődött semmi közös dolog iránt. Előadásokon is általában egyedül ül, mert senkire nem figyel közben a tanáron kívül, és gépel, mint az állat.:D Amúgy szép lány, ezért is közeledtem felé, de esküszöm, mintha unná az embereket, vagy nem szeretné őket úgy nagy általánosságban.
2017. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!