Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet figyelmet kapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet figyelmet kapni a nőktől neten? Mivel lehet bevágódni?

Figyelt kérdés

Én úgy gondoltam régebben, hogy megfelelő viselkedési mód, normális értékrend, kultúrált jellem, meg némi intelligencia megteszi.

De azért pár év tapasztalat után egyértelműen látszik, hogy a fenti dolgok hidegen hagyják őket. Nem azt mondom, hogy azért mert nem értékelik, csak unalmasnak tartják.

Szóval manapság mi kellene, hogy érdeklődjenek?

Csak a nyers testi vonzalom kellene? És azt hogy lehetne kelteni?


2018. ápr. 24. 09:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy/vagy. Mindkettő.
2018. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Jó kinézettel vagy izgalmas élettel.
2018. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
hol? társkeresőn? egy random fórumon? facebookon?
2018. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Társkeresőn pl. Az gondolom úgyis arra a célra van.
2018. ápr. 24. 09:31
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy a #2-es írta. A jó kinézet ugye alap, mellette pedig kell, hogy izgalmasnak tűnjél. Ha ránéznek a Facebook profilodra és tetszenek a képeid, akkor kicsit jobban körülnéznek. Plusz pontot jelent, ha valami sportban aktív vagy, ha rendezett környezetet látnak körülötted, illetve a nőknek rengeteget számít más nők véleménye. Ha azt látják, hogy sok női ismerősöd van és velük normális stílusban beszélgetsz, illetve azok a nők kedvelnek, az megint plusz pont.


Társkeresőn is hasonló a helyzet, kell egy jó profilkép és egy frappáns bemutatkozó. Na meg óriási türelem, ugyanis még ha nem is a szokásos "ctrl+c, ctrl+v" típusú levelekkel próbálkozol, akkor is el kell küldened legalább 20-30-at, mire valamelyikre kapsz egy választ.

2018. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi baromságot. Én rögtön lemondok róla, ha sok csaj veszi körül, tuti, megdugta a felét.
2018. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De ezaz, hogy figyelmet nem kapok.

Tegyük fel hogy én vagyok belsőre "szuperman".

A baj ott kezdődik, hogy senkit sem érdekel, mert a clickbait folyamatosan olyan férfiakra megy, akik problémásak, nagymenőt játszák, extrém módon szexisták, bontránkoztató dolgokat művelnek.

És hiába létezhetnek normális lányok. Nekik is az ilyeneken akad meg a szemük.

Tehát olyan nem volt még, meg gondolom nem is lesz, hogy egy szellemi megnyilvánulást értékelné valaki vonzalommal.

Szóval megoldás kell, mivel lehet figyelmet kapni.

2018. ápr. 24. 09:50
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

#6: Ha pedig nincsenek körülötte nők, illetve csak néhány, akkor "tuti, hogy valami gond van vele..." felkiáltással mondasz le róla, szóval esetedben mindegy is.:)


#Kérdező:


"De ezaz, hogy figyelmet nem kapok. "


Figyelmet csak akkor kaphatsz, ha valami nem hétköznapi dolgot tudsz felmutatni. Azzal, hogy egy átlagos, normális srác vagy, akinek nincsenek extrém dolgai, nincsenek káros szenvedélyei, nem keresi a konfliktusokat, nem fogsz kitűnni a tömegből. Ilyen milliószámra van az országban, közülük rengetegen egyedülállóak. Pontosan azért, amiért te is.

2018. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

De ez az, hogy valamilyen módon, akkor én is ki akarok tűnni.

Szóval olyan dolog kellene, ami nem bánt másokat, értékrend is megmarad mégis figyelmet kelt...:/

2018. ápr. 24. 10:07
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Társkeresőn sosem voltam fent, és bevallom őszintén, ha a páromat ott látom meg, nem valószínű, hogy beszélgetni kezdek vele. Munka kapcsán ismertük meg egymást, először nem vonzott, de ahogy megismertem, egyre inkább beleszerettem, elsősorban az intelligenciája és a nem mindennapi gondolkodása miatt.


Így sajnos netes társkereséssel kapcsolatban nem tudok tanácsot adni. Viszont ismerősi körben a személyiségeddel megvan a lehetőség a hódításra.

2018. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!