Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minél normálisabb egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél normálisabb egy férfi, annál kevésbé fogja meg a nők figyelmét?

Figyelt kérdés

Bármint, ha kiírok itt egy kérdést, ami kulturált, normális és a nők felé irányul senkit sem érdekel. Kb 1 nő sem válaszol.

Valaki elkezdi szidni a nőket, akkor hirtelen elég sok megjelenik.


Vagy csak nekem tűnik úgy, hogy a nők azt akarják inkább értékelni, aki gonosz velük?

Persze én nem akarok gonosz lenni, de lehet az a baj, hogy én túl jó vagyok? Nincs beütésem? Mert ha nincs, akkor csak skippelnek "kit érdekel", "nem érdekes".

Ez a jelenség viszont elég érdekes. Komolyan mondom a stikkes férfiaknak sokkal előbb van több nője, mint nekem. És ezt nem leszólásból írom, csak fura...

Vagy a nőknek 0 önbizalmuk lenne és aki oróbálkozik normális maradni, úgy gondolják nem érdemlik meg?

Vagy mégis mi a fenéért van ez így?


2018. márc. 31. 23:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Azért írsz ki kérdést, hogy özönljenek rád a nők? Ez a jelenség elég érdekes :D
2018. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Igen, jó lenne évenként egy kis figyelmet kapni.

De nem szokásuk megtisztelni vele.:D

2018. márc. 31. 23:59
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

és miből gondolod hogy ami te vagy az a normális?

ez a "gonoszak velük" jelentése pedig annyi,hogy ezzel valamilyen szinten demonstrálja a férfi,hogy nincsen hatalma felette a nőnek,tehát nem tudja a nő irányítani,befolyásolni mert nem egy pipogya.

nevezik keret megtartásnak is.

ha te irányítható vagy tettekben vagy beszélgetésben és gyorsan elveszíted a keretedet is nőkkel szemben,akkor bizony te vagy a stikkes.

2018. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Köszönjük az általánosítást, hogy minden nő egyforma és csak azok a férfiak érdekelnek minket, akik gonoszak hozzánk. :D
2018. ápr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ez az én tapasztalatom.

Eddig nekem totál ez jött le, abból amit láttam.

Itt van például a kettes válaszoló. Totál gonosz kis emberek tűnik. Biztos több nő fordult meg életébe mint nekem.

2018. ápr. 1. 00:27
 6/22 anonim ***** válasza:

ebben biztos is vagyok hehe

nah és mi ebből a tanulság?

hogy amit csinálsz és amit elképzelsz az a rossz és a nem normális és ha változást szeretnél ezen a vonalon akkor át kell alakulj normálissá.

2018. ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

Unalmas a kerdesed.

Es atlag duma, hogy azert nincs nod, mert tul jo vagy. Muhaha.

2018. ápr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen, az a férfi akit a nők akkor írnak le amikor a vágyott normális férfit emlegetik (kb ez: rendes, kedves, odaadó, hűséges, normális élete, tűrhető hobbija van) az nem kelti fel a nők figyelmét. Ellenben az összevissza vetítő, arcoskodó menőmanó kamugép, aki tudja mit akarnak hallani a nők, és azt is mondja (kamuzza) nekik, egy bmw-ből (vagy hasonló magas státuszt jelentő ingóság) kikönyökölve, az vonzó lesz nekik nagyon. Ez az ösztön, amit azért a nők egyrésze el tud folytani magában, de nem olyan sok. A többi pedig újra és újra bedől az írt páváknak.
2018. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nyálas vagy te,nem normális.
2018. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Haha, a szemembe nem mernéd mondani...

Persze neten mindenki nagymenő, szóval éld ki magad.:D

2018. ápr. 1. 01:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!