Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy tinderen sok férfi megsértődik, ha nem írok vissza pár órán belül?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már, hogy nem tudtam válaszolni azonnal, mert órán voltam vagy edzésen vagy épp dolgoztam. És nem ritka, hogy 2-3 óra elteltével szó szerint számon kérnek, hogy miért nem válaszolok, mikor éppenséggel alig ismerjük egymást. Emiatt még a legszimpatikusabb srácból is ki tudok ábrándulni. Itt most 25-29 év körüli felnőtt férfiakról van szó, akik már abban a korban vannak, hogy nyilván van munkájuk. Akkor ők hogy érnek rá egész nap írogatni és hogy várják el a másiktól, hogy 0-24-ben ráérjen válaszolni? Mi az oka ennek a viselkedésnek? Én sosem akadok ki, ha egy srác csak órák múlva válaszol, gondolom, van élete és nem ér rá.

2018. ápr. 24. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekik, az ilyeneknek nincs munkájuk sajnos, hidd el.

Akinek van, az nem akad ki ilyeneken.

2018. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Vagy azt hiszi ez a pár jóember, hogy neked, mint nőnek, csak ilyen tessék-lássék munkád lehet, ami nem fontosabb nála.
2018. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

nekem is olyan volt,hogy nem írtam vissza nekik és egy idő után sértődött üzenetet hagytak.. hát az ilyen már alapból felejtős, egy betűt sem érdemel

ez valami ilyen passzív-agresszív viselkedés forma vagy nem tudom

2018. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek túl sok a szabadideje, nem kár értük.
2018. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem mindegyik pasi ilyen, de én is találkoztam hasonlóval.

Két napig morgott, mert túlóráznom kellett és mire hazaértem volna, addigra ő ment éjszakásba. A harmadik napon olyan migrénem volt, hogy azt hittem, elpusztulok. Mondtam neki, hogy ne haragudjon, de le kell feküdnöm. Egy óra múlva rám írt, hogy az anyámat, mert minek hazudozok, mert látja, hogy online vagyok. Finoman közöltem, hogy igen, mert a lakásban vagyok, ahol wifi van, és mindig online-nak mutat. Le is építettem, a francnak se hiányzik egy ilyen őrült.

2018. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak hülyék. Őket hanyagold, koncentrálj a többiekre!
2018. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Most mondjam azt hogy ebben a korban, és ilyen oldalakon nők és férfiak többsége selejtes?

Tisztelet a kivételnek!

2018. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert az ilyenek hisztérika naplopók.Legalább hamar fény derült az igazi énjükre és tudod,hogy nem szabad velük összejönni.
2018. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok. Nekem meg az a bajom, hogy rengeteg nő megsértődik, ha nem írok vissza pár napon belül. De vicc nélkül, ez eléggé zavaró.


Bár több lány lenne olyan, mint te

2018. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nagyon szexelhetnékük van és minél előbb megakarják szerezni a nőt. Ha nem válaszolsz nekik úgy érzik visszaesnek a megszerzésedben.
2018. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!