Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan nők, akik az egyenjogúságért sírnak, de a kezdeményezést a férfi dolgának tartják? Ez milyen logika? És miért r|bancozzák le sokan ezek közül a nők közül azokat, akik mégis kezdeményezésre vetemednek nő létükre?

Figyelt kérdés
Tudtommal az egyenjogúság az, hogy mindenben egyenlők vagyunk, nem pedig kiragadjuk a számunkra kedvező dolgokat az életben, és csak arra tartunk igényt.

2018. ápr. 23. 17:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
42%
AZ egyenjogúság addig tart, amíg az ő érdekeiket szolgálja, dughassanak a fél várossal ítélkezés nélkül, nekik is lehessen felsővezetői bankár pozíciójuk milliókért, de ha a bányába le kéne menni, vagy valamit tenni egy kapcsolatért, akkor jön, hogy de hát ők nők. :D
2018. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
41%
Tökéletesen megfogalmazta az első.
2018. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:

Ilyet leírni ezen az oldalon...

Fogod kapni a leértékelést meg a beszólogatást rendesen.

2018. ápr. 23. 18:03
 4/82 anonim ***** válasza:
30%

# 3

Tisztában vagyok vele, már most 23% az a kommentem :D

Annyira nem érdekel, mert igazából kicsit sajnálatraméltó, amit itt pár nőszemély csinál, hogy csak ül egész nap az oldal előtt és nyomogatja a piros kezet akár több felhasználói fiókon keresztül.

Szánalomra méltó élet.

2018. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg nemtől független, hogy hogy érzi magában a kezdeményező erőt. Mert van pasi, és csaj is aki csak vár, hogy leszólítsa valaki, van aki meg elébe megy a dolgoknak. Amúgy sok férfiismerősöm nem szereti, ha nem ők lépnek először, volt, hogy a csaj folyton próbálkozott, akkor meg az volt a baj, hogy mit nyomul. Mindenki döntse el maga, nem?
2018. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
79%

Egyenlő emberi jogokat akartak a nők. Ugyanannyi bért kapjanak ugyanazért a munkáért. Szavazhassanak, mint a férfiak, mert mindkettőjüknek ugyanolyan fontos az ország jövője és mindkettőjükre kihatással van a politika. Dolgozhassanak, márpedig azt, amit szeretnének. Ugyanazokért a dolgokért ugyanúgy ítéljék meg őket.

(pl.: ugyanannyi joguk van lefeküdni amennyi emberrel akarnak, mint a férfiak. Vagy a férfi ne legyen istenítve, ha egyszer egy héten leviszi a szemetet meg elviszi a gyereket az iskolába, ha ezek tízszeresét a nőktől csak azért várják el, mert nők.)


A biológiai szempontok mindaddig nem fognak megváltozni, amíg a férfiak nem menstruálnak és nem szülnek. Tetszik vagy nem tetszik, a párkeresésnek is van egy alapvető biológiai üteme.


Mondom ezt úgy, hogy sokszor kezdeményeztem már nőként. A mostani páromnál is én hívtam ide-oda, de a csókot ő kezdeményezte.

2018. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 A kérdező kommentje:

Mondanál nekem egy példát, hogy Magyarország mely munkahelyén kapnak a férfiak ugyanazon munkáért magasabb fizetést csupán a nemük miatt?

Volt már pár munkahelyem, de nem láttam még ilyet, csak jobb pozíciókba betérdelt lányokat.

2018. ápr. 23. 18:11
 8/82 anonim ***** válasza:
30%

"A biológiai szempontok mindaddig nem fognak megváltozni, amíg a férfiak nem menstruálnak és nem szülnek. Tetszik vagy nem tetszik, a párkeresésnek is van egy alapvető biológiai üteme. "


Ja értem, ebbe pont nem tartozik bele, hogy a nőnek nem kéne megba***tnia magát a fél tanyával, csak a férfi kezdeményezése tartozik bele ebbe a "biológiai ütembe".

2018. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
83%

Még egyetemista vagyok, így munkahelyekről nem tudok még nyilatkozni. Olyanról hallottam már többször ismerősi körben, hogy az állásinterjúnál kifaggatták a nőt, hogy mikor tervez családalapítást (magyarul ha akar a következő néhány évben szülni, akkor nem veszik fel). Ez is egy formája a munkahelyi előnytelen bánásmódnak.


Ha meg a betérdeléssel jössz: az ilyen főnököt miért nem ítéli el senki? Te szeretnél olyan céghez kerülni, ahol a szakmai tudás helyett az számít, ki hogy szopik? Mert én biztosan nem. Inkább legyen kasszás minimálbérért, mint egy olyan cégnél "sikeres" ahol a szopási tudásom alapján döntenek a sorsomról, nem pedig az alapján, hogy mennyire értek az adott dologhoz.

2018. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
74%

Mint írtam, én is többször kezdeményeztem már. És nyilván nem én vagyok az egyetlen. Én csak azt nem értem, hogy nektek ebben mi az olyan nehéz napjainkban?


Az emancipáció előtt sokkal inkább számított, mennyi pénzed van, mert a lány apja az alapján választott ki téged. Ma már az érzelmek számítanak első körben, és hogy legalább annyit keress, amennyiből ketten a nő keresetével együtt megéltek. Akárhogy nézem, ez sokkal könnyebb, mint egyedül megteremteni az egzisztenciát az egész családnak.

2018. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!