Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akit most ismerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit most ismertem meg facen beszélgettünk nekem úgy jött le hogy elvan, meg is nevettettem stb. aztán elköszöntünk de én még utána írtam neki és azóta meg sem nyitotta az üzenetem pedig már volt fent. Miért?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 26. 02:48
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy nem akar beszélgetni? de akkor meg miért nem azt mondja nem értem
2018. ápr. 26. 02:49
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Megnevettetted? Szóval találkoztatok személyesen? Vagy azt írta a phaszbookon hogy LOL? :D (gyengébbek kedvért most fapofával írok)
2018. ápr. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Ne akadj le ezen.

Ha még sokat face-ezel, akkor még nagyon sok ilyent fogsz tapasztalni, az embernek egyszer van kedve társalogni, máskor meg nincs, mindennapos dolog:)

2018. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akar beszélgetni, miért írja meg hogy nem akar beszélgetni? :DDDD Szerinted ez életszerű lépés lenne?


Lássuk csak a szitut elképzelem várj.

Rám ír egy idegen csávó, eldumcsizunk mert épp ráérek még meg is nevettet..stb.

Aztán elbúcsúzunk, úgy vagyok vele, hogy jófej volt, de ki a tököm ez? Tehát nem lógok rajta folyton, vagy nem várom hogy írjon, hisz még idegen. Nem alakult ki érzelmi kötődés. (az majd jóval később van amikor már várjuk hogy a másik fellépjen)

Látom tehát rám ír...épp elfoglalt vagyok vagy NINCS kedvem beszélgetni...akkor fogom magam, megnyitom az messenger beszélgetését, és bocsánatokat kérve közlöm vele, hogy most nincs kedvem beszélgetni???


Így képzeled? Most hogy így ezt leírtam, full béna viselkedés lenne tőlem. Ilyeneket egy idióta ír meg, hogy bocs nincs kedvem beszélgetni. :D


Főleg mert a barátaimmal is úgy chatelek, hogy amikor épp fenn vagyunk vagy VAN KEDVEM beszélgetni, akkor megnyitom és válaszolok. HA NINCS KEDVEM akkor nem nyitom meg és nem válaszolok. Röhejes lenne, ha írnék nekik és másnapi mválasz helyett, azonnal írna, hogy bocs nincs kedvem beszélgetni. Azt hinném, hogy megsértettem, vagy (ha idegen) egy idióta...



Szóval bocs, nem életszerű a kérésed.

2018. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!