Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kell kulturáltan, társalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HaileS.1998 kérdése:

Hogy kell kulturáltan, társalogva ismerkedni egy lánnyal, hogy utána kapcsolat alakuljon ki kettőnk között?

Figyelt kérdés

Ez elég vicces, de sokan azt mondják, szórakozóhelyen lehet ismerkedni. Ezzel az a bajom, hogy nem tudok jól feloldódni, nem is vagyok izmos, inkább átlag 19 éves fiú XD. Nagyon hiányzik mellőlem egy lelki társ, csak egyszerűen nem szeretném megjátszani magam.

Senki sem vesz észre, van, hogy próbálkozom, de sose megy.

Volt, hogy tök jól szórakoztam, táncoltam, de nem tudok találni senkit. Se a középiskolába, se sehol. Igazából, ha iszom, sokszor szar kedvem lesz. Nem értem, milyen beszélgetéseket kell kezdeményeznem egy lánnyal, hogy összejöjjön egy jó kapcsolat.

Konzervatív beállítottságú vagyok, már tényleg ilyen fa**ságokra kell vetemedjek... Le vagyok szarva.

Azt szeretném kérdezni, mit kell mondani, miről kell beszélgetni vele. Nem tartom magam hunoros , vicces társalgó partnernek, inkább sok témához hozzá tudok szólni, érdekel és sokat tudok beszélni, persze ilyenkor kevesebbet beszélek, nem kezdek filozófálni, inkább meghallgatnám, de nem annyira beszédesek.



2018. jan. 21. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hanyagold a szórakozóhelyeket, nem a te tereped. Diszkóban, ahol konkrétan a másikat hallani sem lehet, nem a szavak döntenek. Kocsmákban és hasonló helyeken még lehetne esélyed, de ahhoz nagyon lazának kell lenned.

Próbálkozz a neten vagy házibulikban.

2018. jan. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyél te a saját magad lelki társa, te rakd magadat rendbe!

Akkor összejöhet valami értelmes lány, mert te is értelmes leszel végre.

2018. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!