Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy genetikailag nem jóképű/vonzó pasiként a társkeresés egy nyögvenyelős/hosszadalmas küzdelem, ami nem éri meg?

Figyelt kérdés
24 vagyok és vszeg előbb lesz diplomám, mint első szexuális élményem egy csajjal. Volt egy időszak, amikor regisztráltam Tinderre, különböző társkereső oldalakra, de olyan volt, mint OKJ-s képzéssel az álláskeresés. 98% vissza sem válaszol, a maradék 2%-al meg 4 mondat után megszakadt a beszélgetés és/vagy nem voltam neki jó. Úgy érzem, hogy olyan kolosszális energiákat kellene belefektetnem, ami nem érné meg, vagy mire eljutnék a célomig (alacsony pasiként izmos alkat, tuti karrier, komplett személyiségfejlesztés stb.) addigra fizikálisan lerongyolódnék. A tanulás miatti sok stressz és éjszakázás miatt már amúgy is kisebb a libidóm és rosszabb fizikai állapotban vagyok mint középsuliban voltam. Ráadásul a szokásosnál is több meló lenne, mert alacsony/sovány/beszédhibás/kisfiús/csóró/introvertált/önbizalomhiányos stb. vagyok. Tehát a szokásos imidzsépítés (kondi, jobb meló) nem is lenne elég, mert en bloc az egész énemet kellene megváltoztatni. Ennyit meg nem ér meg egy csaj sem, még akkor sem ha tudnám, hogy óriási áldozatok árán sikerülne. De még a megvalósításra is kevés esélyem van, nemhogy arra, hogy utána bízzak abban, hogy ezek tudnám kamatoztatni. Úgy érzem most hagytam fel végleg azzal, hogy célirányosan barátnőt keressek magamnak. Még szerencse, hogy a libidóm majdnem nulla így nem érint annyira nehezen a döntés.

2018. ápr. 26. 16:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%
Nekem már van diplomám, és szűz vagyok.
2018. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%

Ha fiúnak születsz, már alapból ez van.

A társkeresés a lányok játékszere lett. Lépj ki belőle.

2018. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%

Nem, csak te. Pontosabban te, meg a többi hozzád hasonló buta fiú.


Mások úgyis tudnak párkapcsolatban élni, hogy nem egy adoniszok. Ha neked (nektek) ez nem megy, akkor ott nem a genetikában, hanem a fejetekben van a hiba.

2018. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
59%
Hát, ha nem akarsz változtatni, mert "nagy meló" és az sem esik le, hogy magad miatt kéne, nem nő miatt, akkor csak egyet mondhatok: köszönjük, hogy megosztottad velünk ezt! További szépeket!
2018. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
Nem, csak te. Pontosabban te, meg a többi hozzád hasonló buta fiú.
2018. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%

Hiszti, hiszti, kifogás. Kifogás, kifogás, hiszti. Kifogás, kifogás, kifogás, hiszti, kifogás. Kifogás, hiszti, hiszti, hiszti.


Lefordítottam a rizsádat, könnyebben olvasható szövegre.

2018. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%

"Ráadásul a szokásosnál is több meló lenne, mert alacsony/sovány/beszédhibás/kisfiús/csóró/introvertált/önbizal omhiányos stb. vagyok."


Értem és gondolom, a nőktől most eltekintve te amúgy tök jól érzed magad mindezekkel a pozitív tulajdonságaiddal, ezért inkább bele sem vágsz a változásba/fejlődésbe, mert pusztán önmagad miatt ezt tök feleslegesnek tartod.

2018. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
50%

A röhögés elkap, amikor átlagos vagy némileg szép kinézetū embereket látok arra panaszkodni, hogy nincs barátnõjük, mert “nem elég jó” külsejük. Sokan problémáznak ilyesmin úgy, hogy közben OK a külsejük, de nem tehetõ össze a címlap modellekkel, és akkor már úúristen gond van.

Közben meg látni būnronda pasikat is párkapcsolatban, náluk szóba sem kerül ilyesmi, hogy baj lenne a külsõvel.


Más szempontok is vannak. Tapasztaltam már olyant is, hogy talán komoly gondok voltak a pasi/csaj személyiségével, de õ föltétlenül csak a “nem elég ideális” kinézetère fogta rá az egész problémát.

Sosem fordult meg a fejedben az, hogy a problémának semmi köze a kinézetedhez?

2018. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%

Épp ezért írtam le neki, hogy az a baj, hogy fiú.

Nem az hogy nem szép.

De neten óriási férfitöbblet van - férfi önbizalomcsökkenéssel jár - nőnél meg túlzott egoizmussal.

Ezért nem kell társkeresőn lányoknál próbálkozni.

2018. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#7: Ezek rengeteg pénzbe kerülnének, amit nem tudok megengedni magamnak. Mondjuk itt is jól kiütközik a kettős mérce. Amikor korábban az egyik kommentemben kifejtettem, hogy egy átlag csaj simán meg tudja engedni magának pár hónap diákmunkával megkeresett pénzéből a fogszabályzást (ami számomra a legalapvetőbb dolog, mert én is sok százezret költöttem fiatalkoromban a fogsoromra mégsem tökéletes), akkor mindenki nekem ugrott, hogy mit képzelek magamról és hogy milyen drága amit sokan nem engedhetnek meg maguknak. Aha... Tehát a pasiknak alapkövetelmény, hogy sok pénzt elköltve fejlesszék magukat, de a csajokat úgy kell elfogadni ahogy vannak...
2018. ápr. 26. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!