Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom, hogy bízhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy bízhatok-e egy srácban?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben kórosan bizalmatlan vagyok...noha tudom, hogy ez nem egészséges és változtatni kéne, egyfelől nem tudom, hogyan kéne hozzákezdenem, másfelől nem is nagyon merek.

Ebből kifolyólag nem is szoktam ismerkedni, se társkeresni, viszont mégis ott van az, hogy a legjobb éveimet tapsolom el..Esetleg valami tanács/bevált módszer?



2018. ápr. 24. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2018. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Folyton kétkedő és mindig bizalmatlan, magammal szemben is. A vicces h a párom is ilyen...képzelheted mennyi időre és kitartásra volt szükségünk az első fél évben. Most mondhatom azt h igen, bízunk egymásban. Nekem csak azért sikerült mert mielőtt járni kezdtünk barátok voltunk és mikor nagyon egyedül voltam ő végig mellettem volt, mint egy biztos pont az életemben. Észre sem vettem és beleszerettem, ő már előtte is csak engem akart.


Csak lazán kezd el, baráti körödben biztos vannak szimpi, normális, stabil srácok.


Csak annyit tudok mondani h nincs mit tenni bele kell vágni. Muszáj kockáztatnod, mert bizalom nélkül nem lesz kapcsolat.

2018. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom: először önmagadban kell bízni. Sokszor várjuk a pasiktól azt, hogy megadjanak nekünk olyan érzelmi dolgokat, amiket esetleg a családunkban nem kaptunk meg (tipikusan ilyen, hogy biztos érzelmi háttér legyen). De ezt nem érdemes tőlük várni, csak magunkban kell felismerni, hogy mire van igazából szükségünk érzelmileg, és miért.
2018. ápr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Ha jól néz ki, úgyis bízni fogsz benne. Ha nem, akkor meg úgysem akarsz tőle semmit.
2018. ápr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!