Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viszonyulnak a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnak a nők az olyan férfiakhoz akinek lenne lakásuk, tudnának egyedül lakni de inkább szüleiknél laknak mert így azt az ingatlan jó pénzért ki lehet adni és így tud gyűjteni az a férfi?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 13:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

Ha több szintes házban élsz és nem kell egymást kerülgetni akkor nem gáz.

De ha egy lakásban laksz velük na az az ultra mega giga ciki.

Mert a csaj nem tud egy igazit élvezni nem tud sikítani ha közben a szüleid otthon vannak.


Erre kell figyelni.

2018. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

Harácsoló és nagyon anyagias az illető, és ez számomra visszataszító.

Minek gyűjteni még többet? Ja, persze, tudjuk, pénzből sose elég.

Akkor viselje is érte a következményeket.

2018. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Jol teszi. Raer odakoltozni, ha komoly kapcsolata lesz es a baratnojenek nincs sajat lakasa, es ahogy majd dontenek a kozos eletrol.
2018. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Mamahoteles lúzer, ráadásul még annak is a rosszabbik fajtája. Az a fajta, aki még csak nem is akar elköltözni a mamitól. Ez egy nő szemében még nagyobb gáz, mintha anyagi okokból nem tudna külön költözni egy férfi, pedig szeretne.
2018. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, hány éves a férfi és milyenek a szülők, meg milyen lakásban élnek együtt.


Én panelben nőttem fel, egy idő után már a szüleimnek és nekem is teher volt az együttélés, felüdülés volt, amikor elköltöztem saját lakásba. Mellesleg én is kiadnám a lakásomat (másfél szobás, de sok szempontból jó helyen, így jól kiadható) és gyűjtenék nagyobbra, ha úgy állnék, de nem élnék újra együtt a szüleimmel.

2018. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy teljesen jogos a nők részéről, ha emiatt nem kellesz nekik. Azért kelljen kerülgetni otthon mamit, meg szex közben benyit nagyi a tortával, azért kell ezt elviselni, mert te spúr vagy és kuporgatsz?

Nincs is olyan sok pénz az albérlet kiadásban, mert az ingatlan értéke is csökken idővel, mert egyrészt lelakják a lakók, másrészt egy ingatlan is "öregszik". Tehát nincs abban olyan sok pénz, mint amennyi látszik. Csak fillérbaszó vagy

2018. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

Dugulj már el 50%, szánalmas vagy. Savanyú a szőlő, édeske?


Nekem szimpi ez a hozzáállás. Sokan írják, mi van akkor, ha szex lesz, benyitnak, meg hangoskodni nem lehet). Ez igaz, de mi van, ha csaj külön él (albiban, saját lakásban, szülőknél külön szinten), probléma megoldva. Ne hurrogjatok előre, mindent meg lehet oldani.

2018. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

#7


" Ne hurrogjatok előre, mindent meg lehet oldani."


Igen, azt is meg lehet oldani, hogy nem gyűjtögetjük ész nélkül a pénzt, hanem a saját lakásba, ami van, beköltözünk. És mi értelme ész nélkül harácsolni a pénzt?

A sírba úgysem viszi magával a pénzt:

[link]

2018. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen utolsó,de mi van ha a csaj megy hozzá?

Akkor majd rászól,hogy hallkan élvezz b+.

Tutira jól fog esni a lánynak meg el fog dzsalni :))))

JA NEM.


Egy huszonéves fiú,hogy férfi legyen első körben választ egy piacképes szakmát,ezután sportol valamit,elköltözik anyucitól vagy ha családi ház több szintes akkor szépen intim szférát lezárja ennyi.


Ha piacképes szakmája van és teper benne akkor gyűjtögetni si tud és külön életet élni.

2018. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Azt abszolút megértem, hogy amíg nincsen semmi különösebb oka a költözésre, addig otthon lakik és a lakást kiadja. Ez szerintem teljesen rendben van. Egy időben én is laktam egyedül, mert úgy alakultak a dolgok és utáltam, borzasztóan szar volt...Oké, nem kellett senkihez alkalmazkodnom és azt csináltam, amit akartam stb., de én utáltam, mert tök egyedül éreztem magamat és nagyon rossz volt suli után belépni egy full üres lakásba, egy szót nem tudtam szólni senkihez, illetve nem is volt szükségem akkora térre, lakásra, szóval ki sem használtam. Akkor úgy éreztem, hogy többet ilyet nem szeretnék, aztán majd ki tudja, hogy mi történik, de a lényeg az, hogy ezerszer szívesebben laknék a szüleimmel (ráadásul jóban is vagyunk, szeretjük egymást és tudunk együtt élni, nem akarnak beleszólni semmibe stb.), mint egyedül. Ha pedig még lenne egy lakásom is, amit ki tudnék adni és így abból is folyna be pénz, akkor pedig még jobb is lenne.


Ugyanakkor azt már én is gáznak tartom, ha valakinek van egy kapcsolata, ami már elérkezett ahhoz a ponthoz, hogy össze szeretnének költözni, majd közli, hogy max. náluk, otthon, de a lakást nem lehet, mert kell a pénz...Én biztosan nem költöznék be más családjához. Minek? Akkor már előbb élek a saját családommal, a saját szüleimmel, mint számomra ismeretlen, idegen emberekkel. Ki tudja, hogy jól működne-e, megértenénk-e egymást stb...Ha összeköltözés, akkor egy közös lakásba vagy sehogy.

2018. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!