Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok legkönnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok legkönnyebben magamnak Extrém kövér társat, barátnőt?

Figyelt kérdés
A különböző társkereső oldalakon max.120-150 kg-os hölgyek vannak,de nekem az ennél súlyosabb nők tetszenek,igazából felső súlyhatár nélkül.Nagyon szeretnék találni ekkora párt,de rendkívül nehéz.Ismer valaki esetleg 200 kg körüli hölgyet?

2018. ápr. 28. 07:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Az ekkora "hölgyek", kórházakban fekszenek szívelégtelenség, érproblémák és hasonló betegségek miatt. Egy ekkora valami már nem tudja önálóan fenntartani az életfunkcióit.

Arról nem is beszélve, hogy pelenkázni kell, tele van felfekvéssel, kelésekkel, és még fürödni sem tud. Undorító egy ilyen képződmény

2018. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rosszul gondolod.Volt már 190 kg-os barátnőm,és teljesen egyedül csinált mindent,sőt a szex is csodás volt vele.Amiről te írtál az kb 300 kg-os kategória.
2018. ápr. 28. 08:47
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Gondolod, hogy aki 200 kiló körüli, az bevallja?


20 kiló már fel sem tűnik ekkora testen, ők is kapásból tagadnak a súlyukból, csak nagyobb mennyiséget.


Nyugodtan írj rá egy 180 kilósra, aztán, ha leméred, kiderül, hogy 196.


Ha a 70 kilosak is 60nak hazudják magukat, biztos, hogy 10+kilót letagadnak a nagyobb darab nők is.


Na meg lehet, hogy a társkeresőn van súlyhatár és 180nál nem lehet többet megadni, mert kamunak nézik.


Ha esetleg tényleg zavar, hogy csak 180 kilók, hízlald fel őket, 10 kiló simán felcsúszik az emberre 2 hónap alatt.

2018. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában, bármelyik wallmartba bemész vagy huszat találsz
2018. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amerikában tényleg sok ekkora nő van,irigylem is az amerikai férfiakat....De én itthon szeretnék találni.Azt is tudom,hogy legtöbben undorítónak tartják az ilyen nőket,ettől én még imádom őket.
2018. ápr. 28. 09:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretsz valakit igazán, ha támogatod, hogy egészségtelenül éljen, és megrövidítse az életét súlyos 10 évekkel. Nem elítélem őket, pontosan tudom, milyen kőkemény tud lenni a rossz táplálkozás és a túlsúly. De rajongani valamiért és támogatni, ami a másikat megöli, nagyon komoly dolog! Ez per pillanat olyan, mint kifejezetten láncdohányos tüdőrákosokat keresni, vagy drogfüggő alkoholistákat! Az ilyen mértékű túlsúly életveszélyes!
2018. ápr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nézz szét valami Rubint Réka show-n. Vagy írj a Norbiéknak, hogy adják meg néhánynak az elérhetőségét :D
2018. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Duci lány vagyok (bár közel sem az általad kedvelt kategória), viszont sosem járnék olyannal, aki a fétise miatt van velem. Olyan párt keresek, aki elfogad ilyennek, de a személyiségem, a lényem miatt szeret, nem pedig csak valami beteg szexuális vágy miatt.
2018. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó, szóval szerinted beteg az, aki a nagydarab testekre izgul?


Mitől más ez, mint akinek a vékony nők a fétisei és nem képes felizgulni nagy testre?


Pont ugyanaz a kettő, nem hogy örülnél, hogy vannak, akiknek a dundi testek is tetszenek, szerinted csak olyan létezik, aki nem szereti a kövéreket csak a személyiségükért.. nem lennék a helyedben.

2018. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Ő is pontosan azt érzi, amit mondtam. Hogy nem normális dolog olyasmiért rajongani, ami nyilvánvalóan egészségtelen és tenni kellene ellene. Igen, aki csontsovány nőkre bukik, pontosan ugyanezt teszi, csak pepitában. A személyiség fontos, és aki az EMBERT szereti, az max. elfogadja, hogy vannak gyengeségei a másiknak és támogatja benne, ha le akarja ezeket küzdeni. De nem AZÉRT szereti, mert gyenge, beteg, vagy halad affelé! Ez nagyon mást jelent!
2018. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!