Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér illetve csúnya alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér illetve csúnya alacsony férfiak tényleg megijedtek egy jó nő közeledésétől?

Figyelt kérdés
Többször tapasztalom azt hogy amikor egy csúnyább alacsonyabb férfihez közeledik egy csinos lány mert mondjuk a nő a személyiségét megszerette a férfiban akkor egyszerűen megijednek ezek a csúnyább férfiak azt hiszik hogy csak szórakozni akar velük ez a csinos lány, ti is megijedtek igaz lehet ez?
2018. ápr. 22. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
En magas vekony es az emberek 80% a szerint jol is nezek ki. De igen igaz ez! En is idegesebb zavarodottabb vagyok ha egy nagyon szep lany felem jon netan tan meg velem is akar beszelni. Igen megijedek bar nem ez a pontos kifejezes ra de nagyjabol ez hasonlit ra. Viszon ha ismerem az adott szep lanyt akkor nem viselkedek igy.
2018. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, mert soha egy nő sem közeledett felém. Olyan pedig nincs, hogy egy nő a személyisége miatt közeledik a férfihoz.
2018. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olyan pedig nincs, hogy egy nő a személyisége miatt közeledik a férfihoz.


Ne mondd már ezt légyszíves csomószor volt már De milyen munkahelyen megkedvelte csinosabb lányos közeledett felém Én persze mindig elfutottam

2018. ápr. 22. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Kövér nem vagyok, alacsony sem, akkor biztos csúnya vagyok, mert még soha nem közeledett felém nő. Elmúltam 40. Hogy emgijednék-e, ha ez mégis megtörténne? Nem. Örülnék a szerencsémnek, tart, ameddig tart.
2018. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ mennyire van tele a pénztárcája. Egy tehetős férfi mindig is határozottabb. Ha az üzleti életben nyerő típus aki tudja, hogy mit akar és el is éri a céljait.
2018. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 Ha már kamuzol, legalább ne Google Translate-tel fordított szöveget másolj be :)
2018. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Várjámá' kérdező, elakadtam ott, hogy egy csúnya-kövér férfihez szép nő közeledett. Még az átlagos srácokhoz sem közelednek szép nők és egy szép nőnél rengetegen próbálkoznak, szóval közelednie sem kell senkihez, mert kezdeményeznek nála. Szóval nem, az ilyen férfiak nem ijednek meg a szép nőktől, mert a nem létező helyzetektől senki sem ijed meg.

Remélem, egyszer valaki megnézi az ilyen kamu kérdéseknél az ip-t és csinál valami tanulmányt az illetőkkel. Kíváncsi vagyok a motivációjukra.

2018. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!