Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők miért küzdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért küzdenek Harry Potterhez hasonlóan kétségekkel önmagukat illetően?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 12:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, valahogy én is úgy érzem esélyem sincs Voldemorral szemben :/
2018. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Kifejtenéd?
2018. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%

Mert nem akarják, hogy a végén Voldemort dugja meg őket.

Egyébként engem is irritál ez a viselkedés. "nem mutatok képet mert biztosan nem tetszenék", "nem tudom mit akarok", "nem tudom, nem akarom, nem vagyok biztos benne, blablabla."

Számomra úgy jön le, hogy nem merik felvállalni sem magukat.

Egész egyszerűen gyávák. Csak itt, anonim keretek között vagy 250 km-es távolságból nyílik ki a csipa.

2018. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Miért pont Harry Potter?
2018. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem kell leragadni a Harry Potter névnél ez csak egy példa volt.
2018. ápr. 28. 12:14
 6/20 anonim ***** válasza:
Mert nem.
2018. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
És mi lett volna a másik példa? Miért küzd Harry kétségekkel?
2018. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Amúgy ha megfigyelitek a regényben Harry is folyamatos kétségekkel küzd, pedig amúgy tehetséges. Számos nőben is ott a tehetség, de mégis lehúzza magát, hogy mennyire nem ér sokat.


Na, innen a példa. :D

2018. ápr. 28. 12:17
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Jagesz az meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg egy olyan embernek, mint te vagy, senki nem akar képet küldeni? :D
2018. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem küzd annyit kétségekkel. Abban igaz, hogy mikor azt hiszi, Mardekár leszármazottja, akkor nem bízik a képességeiben, mert azok gonoszak lehetnek. Vagy amikor kiderül, hogy Tudodki az átokkal a lényének egy részét belehelyezte, akkor sem biztos benne, hogy kicsoda.


De basszus, kiáll a barátaiért, semmi nem tartja vissza, ha segíteni kell valakinek, és Umbridge ellen sem állt volna ki, ha nem bízott volna magában.

2018. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!