Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetetlen lennék?

Figyelt kérdés

Lassan 23 éves lány vagyok és még soha nem volt kapcsolatom. Sorra jönnek a férfiak, akikkel aztán vagy nem tudom elképzelni magam, nincs vonzódás, vagy ők mondják azt, hogy ők mást vártak.

Leginkább azt érzem problémának, hogy nem tudok megnyílni. Azt kapom egy idő után, hogy mást vártak, túl sok vagyok, vagy épp túl kevés. Komolyan lassan úgy érzem magam, mint valami érzelmi analfabéta.

Tanulható dolog ez? Hogy éppen akkor és éppen annyit adjak a másiknak, amire épp szüksége van?

Néha akkora nyomást érzek emiatt ismerkedés alatt, hogy már pont ez lesz a vesztem. Egy fajta megfelelési kényszer. A férfiak szoktak itt ilyesmiről beszámolni, de én lehet fordítva vagyok bekötve...



2018. ápr. 30. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rád bízom hogy akarsz-e erről priviben..
2018. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, az vagy.


Tudom, hogy most sokan le fognak engem pontozni, és ki fogják nyalni a seggedet, de azoknak azt javaslom, hogy írjanak rád privátban.


Majd meglátjuk meddig jutnak el veled.

2018. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Még valami:


változz meg


(előző voltam)

2018. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Elfogadom, hogy ezt írod. Nyilván azért fogalmazódott meg bennem ez, mert felismertem, hogy bennem van a hiba. Most azt keresem, hogy mi ez konkrétan, mi okozza és, hogyan tudnám leküzdeni. Esetleg tudsz ebben is segíteni, ha már ilyen jól megerősítettél a felvetésemben?
2018. ápr. 30. 16:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Segíteni éppenséggel tudnék, már csak abból kifolyólag is, hogy aktívan foglalkozom személyiségfejlesztéssel. Itt a kérdés azonban inkább az, hogy te tényleg akarsz-e változni, vagy csak szeretnél.


A változás nem lesz egyszerű, sőt, megmondom az igazat: fájni fog. És azt is elmondom neked, hogy ha tőlem kérsz segítséget, én nem foglak pátyolgatni, mint ahogyan azt az itteniek teszik majd, hanem azt fogom mondani, ami tényleg a fejlődésedet szolgálja, még akkor is, az megint csak fájni fog.


Ezért van az, hogy egyesek, akik elindulnak a személyiségfejlesztés útján, megrekednek, vagy nem változnak semmit. Mert a változás az fáj, nem kellemes, és időigényes folyamat. Konkrét gondolaváltozás kell hozzá. Úgy is mondhatnám: ki kell cserélni a világképedet.


Ha vállalod ezt, akkor segíthetek neked.


Addig csak az igazat mondom: jelenleg téged nem lehet szeretni, mert nincs benned semmi szerethető. Max a kanos, sikertelen fiúk nyomulnak majd rád, mert gondolják, hogy te egyszerűbb vagy, a sikeres nőkkel szemben, holott nem így van: te sokkal nehezebb eset vagy.


Este majd írok privátban, mert lenne pár személyesebb kérdésem is hozzád, amit nem gondolom, hogy egy ilyen project kezdetekor a nyilvánosság előtt kellene kitárgyalni.


(2-3-as voltam)

2018. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia


Ismeretlenül könnyelműség volna a részemről, ha véleményt alkotnék Rólad. Ha ráérsz és van kedved beszélgetni, akkor írj egy üzit és később kiderül, hogy Veled van-e a probléma vagy sem.


(Egy megfigyelés. Az ilyen kérdések 90% a kérdező sosem válaszol. Nos nem is kötelező válaszolni, de akkor minek írja ki a kérdést?...)


25/F

2018. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Magadat mennyire szereted? :)

Csókold meg a tükröt. :D

2018. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 (:Puszedli :) ***** válasza:
Én senkinek nem adok igazat. És ne hallgass az előzökre, ki tudja mit akarnak valójában. Szerintem nincs túl nagy baj. Van de nem nagy. Először találd meg a nyugalmat magadban, gondold át milyen vagy mi számodra a fontos.És arra alapozz ne vad idegenek véleményére. Attól nem vagy kevesebb mert nincs pasid. Ha önmagadat adod mindig és nem stresszelsz minden oké lesz. Aki nem tud értékelni ne foglalkozz vele. Nem áll meg a világ.
2018. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, ha szeretnél, beszélgethetünk :)

(nem csajozás céljából, mielőtt félreértenéd :))

25/F

2018. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem ír..hiába segítene az ember..de hát szíve joga..nem bántjuk
2018. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!