Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki azért szűz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki azért szűz, mert válogatós?

Figyelt kérdés
Nők/férfiak egyaránt és lécci kort írjatok. Maguktól a nők nekem még nem ajánlkoztak, hogy csak úgy lefekszenek velem. Ehhez több kell, és én képtelen vagyok összejönni kapcsolatilag egy olyan nővel aki külső illetve belső miatt nem jön be. Nekem fontosabbb a külső. Belsőség szerint már vagy 3 barátnőm lehetett volna. Normális hogy azért nem megyek bele a kapcsolatba, hogy gyökérként ne kelljen őt kidobnom? (mivel nem jönne be és csak szűzoltásra nem akarom) F/25

2018. márc. 28. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nálam ez pont fordítva van, mivel külsőleg nagyon sok nő tetszik, de nehéz olyat találni, akivel kölcsönösen megbízunk egymásban, és aki elfogad, ahogy vagyok, velem akar lenni, tehát akivel összeillünk belsőleg, és tetszik külsőleg is. Kezdem azt hinni, hogy talán nincs is ilyen nő. Amit meg is értek, mert tényleg baromi elviselhetetlen vagyok.
2018. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Kizárt, hogy valaki (akar férfi, akár nő) csak kizárólag azért legyen szűz, mert válogatós.

Válogatós vagyok, de nem szűz.

Nagyon, de nagyon sok nő és férfi van, akiből lehet válogatni.

Az más kérdés, hogy az igények és lehetőségek találkoznak-e?

2018. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is emiatt maradtam sokaig szűz. Nehezen találtam olyat, aki külsőre is tetszik, és a belső tulajdonságai is megfognak. Kb. fél éve vesztettem el, 2 hónapja jártunk akkor, most vége lett. Így utólag nem bánom, hogy megtörtént, és azt sem, hogy vártam vele.

25N

2018. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
háát :D válogatós vagyok igen :D 16-19 éves korig azért nem vesztettem el mert egy lányba voltam szerelmes és azt mondtam hogy engem más nem érdekel csak ő. 19 évestől mostanáig meg azért nem mert bele estem egy 35 éves nőbe akinek férje van és végképp nem érdekel más rajta kívül megint csak :D ha az alkalmit számolom 6 lehetett volna csak az elmúlt egy évben. de engem ez nem is igazán érdekel, mert kitettem célnak hogy idén veszek motrot a nyárra és kimegyek vele pályázni :D szóval kib.ttulnem érdekel az hogy el e vesztem vagy nem :D
2018. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen sokan azt hiszik, hogy ha kavarnak az ember körül, hogy ne jöjjön össze neki semmilyen kapcsolat. Akkor több esélyük van megszerezni az illetőt. Hát én pont ezért nem adom alább az igényeimet, ha ő nem akkor senki más és punktum. Hogy ne legyen senkinek érdeke kavarni. Így ha kavarnak is az ember körül csak a saját esélyeiket rontják, magukat járatják le. Na esetleg egy szebb jobb csajra hajlanék, de szigorodnának a feltételek a csalódás miatt, amit át kellett élnem. És érzelmileg sem lovalom bele magam annyira egy kapcsolatba. Az eredmény egyedül vagyok, de szabad. Nem kell senkinek megfelelnem és a személyiségemet sem kell másokhoz alakítanom. 40/F És akár hiszitek akár nem érzelmileg teljesen kiegyensúlyozott vagyok. Az életem úgy rendeztem be, hogy már nem is számítok társkapcsolatra. És büszke vagyok magamra, hogy már csak mosolygok a nőkön, akik a szeretetükért anyagi támogatást, biztonságot remélnek. Ha nem értékeltek, akkor dolgozzanak. És jó keverést nekik.
2018. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Én bevallom válogatós lány vagyok. De nem feltétlen a külsőt tekintve. Persze a külső is fontos tényező nálam, mert én igazán a férfiás férfiakat szeretem és kevés embert találtam vonzónak. Igazából sok helyes szép srácot láttam már, de ez önmagában kevés,mert szexuális téren nem mozgattak volna meg bennem semmit, tehát nem tartottam őket vonzónak. Ez az egyik a másik,hogy nekem fontos a másik személyisége. Hamar elveszik az érdeklődésem, ha olyan emberbe botlok aki felszínesnek mutatkozik és nem találom őt érdekesnek. Semmi plusszra nagy hűhóra nem várok, de sokszor azon kapom magam,hogy basszus..ez az ember ugyan olyan mint az előtte lévő akivel beszélgettem találkoztam korábban. Szóval igen..válogatós vagyok. Mert nekem nem elég ha valaki jólnézki. Olyan embert keresek aki számomra különleges aki mellett önmagam lehetek és ő is megmeri mutatni az igazi oldalát. Számomra kiábrándító amikor valaki csak a jót és a szépet mutattja magából. Tudom ez fura, de engem érdekelnének a "rossz" tulajdonságai, amiket nem elmondani kell..hanem mellette megtapasztalni. Olyan embert akarok megismerni akinek vannak hibái aki mer önmaga lenni nem színészkedik nem sok, de nem is kevés aki nem "tucat" férfi.


De nem csak ezért vagyok még szűz. Ennek számtalan más oka van, de nem sietek sehova ez nem verseny és sokáig párkapcsolatra sem vágytam..igazából most sem. De a szex az érdekel természetesen (nagyon) lehet csak szexkapcsolatra lennék nyitott. Majd alakul, nem tervezek előre semmit. Én nem szégyellem,hogy szűz vagyok.


20/L

2018. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!