Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az ilyen férfiak találna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen férfiak találnak csak rám?

Figyelt kérdés

2 éve rövidebb ideig együtt jártam egy pasival, akit nem érdekeltem eléggé. Volt olyan hogy fél órákat késett a randikról, meg hogy az utolsó pillanatban Facebookon mondta le a randit. Aztán virágot küldött nekem, amiért én megbocsátottam neki. Aztán megint ugyanezeket csinálta. Amikor mondtam hogy vége akkor azt mondta hogy én sose fogok kelleni senkinek.

Aztán randiztam egyszer egy pasival aki már az interneten keresztül megakarta szabni mit csináljak, meg írta hogy milyen szép alakom van stb. Aztán mikor találkoztunk azt mondta ha a lakásán lennénk biztos nem tudta volna visszafogni magát. Hiába mondtam hogy nem szeretném már az első randin a mellemet és a fenekemet fogdosta. Sose találkoztam vele többet, pedig ő szeretett volna.

Ezután pedig beszéltem pasikkal online akik azt írták hogy rájuk buknak a nők, de féltékeny típusúak, velük már még találkozni se találkoztam. L/26


2018. máj. 1. 09:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Mert gondolom csak alfa hímekkel állsz szóba, az átlagos (és itt nem a dagadt elhanyagoltakra gondolok) férfiakkal szóba se állsz. 41/F (átlagos.)
2018. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
28%
Hát 41 évesen nem lehetsz valami intelligens ha ez a válaszod. Amúgy képzeld tök átlagos férfiakkal találkoztam.
2018. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom :D Nem baj, további jó siránkozást! ;)
2018. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Na, már hiányoztak ezek a kérdések. 'Féltem', hogy valami bajod van, hogy nem láttuk egy ideje... -.-
2018. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ne zavarjon hogy először írok ki erről kérdést. De komolyan itt senki se tud egy értelmes választ sem írni csak trollkodni?
2018. máj. 1. 10:09
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Ne mondd már, én is olvastam már ezt itt sokszor. Privátra persze soha nem válaszolsz, csak panaszkodsz. Nevetséges és szánalmas. :)
2018. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%
Mert csak az ilyen férfiak érdekelnek téged.
2018. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Véletlenül rossz fiókból válaszoltál, kérdező. ;)

Segáz.

2018. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Véletlen pont a mostani kérdésed alatt is van egy ilyen kérdésed. A többit nem győzték törölni. A válaszok kapcsán meg privátban elküldtél az anyánkba, 'mester'. :D

2018. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Senkinek sem szoktam írni privátban úgy hogy valakivel összetévesztesz. Az meg nem bűn hogy 2 névvel is itt vagyok fent, de ebből megtanultam hogy többet ebbe a kategóriába ne írjak kérdést.
2018. máj. 1. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!