Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon több mint fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon több mint fél millió nő lakik "ingyen albérletben" szexért? Ezért nem találnak barátnőt a fiatal férfiak? (KSH)

Figyelt kérdés

[link]


Itt is írják, hogy a szüleikkel élő felnőttek döntő többsége férfi. De arról nincs adat, hogy miből oldják meg a lakhatást a nők. Talán több pénzt keresnének mint a férfiak? Nem hiszem, ebből következik, hogy szexért cserébe laknak egy férfi lakásában.


Egy másik KSH adat szerint 2011-ben a felnőtt férfiak 52,7%-a volt egyedülálló. A számok azóta is romló tendenciát mutatnak.


Tehát a mai világban már tényleg csak annak lehet csaja aki el is tudja tartani a nőt? Külföldön már nagyon elterjedt, hogy a magyar nők mennyire kaphatóak pénzért és sokkal olcsóbban a külföldi nőkhöz képest, ezért van telis tele Budapest külföldi pasikkal akik dugni jönnek ide.


2017. júl. 12. 16:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
A magyarországon élő férfiak felének az iq-ja átlag alatti. Az enyém átlag feletti, ebből az következik, hogy a tied átlag alatti. :)
2017. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Tyú micspda logikai következtetések mennek itt kéremszépen, hogy akkor a nők szexért laknak ingyen lakásban a ksh szerint :D Ez olyan manipulació, hogy már taps jár érte és még én sem tudom magam ezen felhúzni, pedig feminista nő vagyok, annyira szánalom ez a kérdés.
2017. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
"Talán több pénzt keresnének mint a férfiak? Nem hiszem, ebből következik, hogy szexért cserébe laknak egy férfi lakásában. " - nem, ebből csak az következik, hogy idióta következtetéseket vonsz le, ebből pedig az, hogy hülye vagy.
2017. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező mondd, te beteg vagy?
2017. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

Bazz már azt hittem, tényleg vizsgálja ezt a jelenséget a ksh. Csalódott vagyok, hogy elolvastattál most velem fölösen egy cikket :D

30/f

2017. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
4.: szerintem ez nem kérdés
2017. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Ne hagyjuk, hogy a Nők nevessenek a végén!
2017. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%
2017. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%

XDDD

A nők általában hajlandóbbak a különköltözésre. A férfiak is fenn tudnák tartani magukat, csak lusták elköltözni anyuci mellől.

2017. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Első, mennyi az IQ-d? :) Mensa alapján az enyém 125 :)
2017. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!