Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, érettségivel, szakmával, már a nagybetűs életet kezdem és még mindig egyedül vagyok. Soha nem volt még barátom. Se a városban, se a buszon, se buliban eddig még nem ismertem meg olyan fiút, ako érdeklődött volna irántam. A barátnőmnek már komoly kapcsolatai voltak, nekem meg még egy randi se. Hiába vannak barátaim, hiába megyünk bulizni, hátha ismerkedünk, semmi. Nem tartom csúnyának magam (nem vagyok túlsúlyos, alig 60 kg vagyok), de szépnek se. Átlagos vagyok. Volt hogy tetszett valaki, de vagy megnősült, vagy neki más tetszett vagy elköltözött. Miért nem sikerül? Mit csinálok rosszul? Nem vagyok antiszociális, nyitott vagyok az emberek felé, mégsem jön össze. Ti mit tanácsoltok?
2018. máj. 1. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Te próbálkozol, kezdeményezel rendszeresen, vagy nem, csak az a bajod, hogy a férfiak sem?

Egyébként nyilván erőltetni nem szabad, mert annak sosincs jó vége, de azért társkeresőzni, vagy szórakozóhelyen odamenni egy férfihoz (nem csak várni, hogy ő menjen oda) megpróbálhatsz néha.

2018. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ennyi információval teljesen láthatatlanban ezt nehéz lenne pontosan meghatározni, hogy miért nem. Közhely, de azt szokta mondani a többség, hogy lehet "rágörcsölsz" az egészre. A barátnőid, barátaid mit mondanak, kérdezted már őket? Ők látnak külső szemmel téged és még ha fájó is amit mondanak, igazság lehet.
2018. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, szinte még gyerek. Ne aggódj, hamar egymásra találtok valakivel. Ha még egy-két évet kell is várnod, akkor se maradtál még le semmiről.
2018. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Fordítom a kérdést: Átlagos lány vagyok, átlag feletti igényekkel és ignorálok minden olyan próbálkozást, amit átlagos srácok kezdeményeznek.

Azt tanácsolom, hogy vagy magadat fejleszd vagy az igényeid add lejjebb. Üdvözlet a való világban!

2018. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem ignoráltam senkit, mivel átlagos vagyok átlagosat keresek. Azért örülök hogy kiforgatod a szavaimat
2018. máj. 1. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:

3as jól mondja. Azt mondod tűrhető alakod van??60kg hány centin milyen arányban oszlik nagyon nem mindeggy. Szép arc molett lány is nyerő sokaknál.

Tudsz e öltözködni?

Fogaid szép ápolta e? szemöldököd hajad stílusa se mindegy.

2018. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
60 kg 161 cm, hosszú barna haj, ápolt fogak, rendbe tartott haj, köröm szemöldök. Úgy öltözök mint bármelyik más lány, nem tűnök ki semmivel. Tényleg
2018. máj. 1. 19:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Tetszett de megnősűlt??kb nem 1-2hónap után szokás nősűlni. Ha tetszett nem tudtál róla semmit?
2018. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Diákmunkás voltam és ott tetszett egy srác, de aztán mondták hogy menyasszonya van, majd el is vette
2018. máj. 1. 19:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Papìr forma szerint jól nézel ki. Privátba ha dobsz egy képet akkor megmondom tényleg-e.

Van egy tippem. Annyira nyomod az átlagost. Hogy elhiszem az vagy. Kinek kell tucat lány?? Tucat pasinak max.

2018. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!