Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet felülemelkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felülemelkedni a félelmen, hogy nem találok soha párt és egyedül maradok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Főleg úgy hogy nem itt rinyálsz, hanem felállsz és teszel érte, hogy ne így legyen
2017. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, ez a sorsod.
2017. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Megiszol pár Red Bullt.
2017. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Mitől félsz? Élni kell az életet, rendezgetni a dolgaidat.

Én azt teszem, nem picsogok. Ajánlom neked is!

2017. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy olyan barátnőm, aki szép, ad magára, sminkel, ad a frizurájára, eljár, bulizik, új emberek közé is eljár. Ugyan rettentő nehéz az élete, de igyekszik mosolygós lenni, kedves, mindenki szerint jó a kisugárzása.

Mégsincs senkije.



Nekem sincs senkim, de sajnos csodabogár vagyok. Fura heppekkel, fura érdeklődésekkel, sok dologban régimódi gondolkozással, a hagyományos családmodell álmával... (volt már kapcsolatom, nem is olyan rövid, de azelőtt csak flörtök, azóta pl. családi okokból még annyi se).



Na mindegy...


Szerintem a félelem normális. Aki mondjuk 25 évesen nem fél, hogy nem is lesz jó párkapcsolata / házassága, az nem is akarja igazán.

Nem értem ezt a divatos hurráoptimista hozzáállást: ne sajnáld magad, se sírj, ne legyél szomorú, hanem lépj túl rajta. Az ember érző lény, és nemcsak az öröm, boldogság, nevetés létezik, hanem a félelem, az önsajnálat, a sírás is.



Egyébként amit tudunk tenni, hogy érdeklődési körünknek megfelelő helyekre járunk el illetve megpróbáljuk megszeretni magunkat, magabiztosabb kisugárzásra szert tenni. Nekem az a párkapcsolat 2 éve úgy jött össze (sokkal pozitívabb élethelyzetben, körülmények között voltam és igyekeztem önbizalomra szert tenni).



25/L

2017. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!