Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy nem találok hozzám illő lányt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és már 6 éve nem volt barátnőm akihez érzelmek kötnének. Nem tartom magam bénának vagy esetleg csúnyának. Elegáns öltozködésre mindig figyelek és már 4 éve edzek konditeremben, nem tartom valószínűnek, hogy a külsőm lenne a hibás. Nem tudom pontosan hol lehetne ismerkedni okos, csinos, normális lányokkal. Havonta egyszer haverokkal discoba el szoktunk járni, ott mindig sikerül megismerkedni valakivel de az onnan ismert lányokban nem láttam semmi olyat ami megfogna a külsőjükön és egy csodás estén kívül. Ugyanez a helyzet a Tinderrel is. A 6 évvel ezelőtti barátnőmet szerettem és iskolába ismerkedtünk meg de nem tervezem, hogy egyetemre beadjam a jelentkezésemet, 14 éves korom óta csinálom azt ami most a munkám. A fentiek alapján arra tudok következtetni, hogy velem lehet valami probléma mert a legtöbb haverom már az esküvőt, babát tervezi és ugyanabból a gyümölcskosárból válogattak mint én. Kissé kétségbe vagyok esve.

Válaszokat előre is köszönöm



2018. máj. 2. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom, hogy mindig ugyanoda jársz el, és mindig ugyanazokkal az emberekkel találkozol. Ha igazam van, akkor ezeken változtass, valamint próbálj meg nyitottabban és minél elfogulatlanabbul állni úgy általában véve a világhoz, külvilághoz.
2018. máj. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A foglalt lányok között keresgélj, mert az a néhány okos és normális lány, aki létezik, mind foglalt!
2018. máj. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem volt eddig szerencséd:(
2018. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!