Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan felejtsem el ha tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el ha tudom még vissza fog hozzám jönni, de se jobbat, se egy másik normális fiút nem találok magamnak?

Figyelt kérdés

Így egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből. Tudom, hogy még vissza fog jönni hozzám, csak sajnos nem tudunk jól kijönni egymással ha együtt vagyunk hiába szeretem.

Viszont azóta is ismerkedek mióta szakítottunk (fél éve) volt, hogy össze is jöttem egy fiúval de nem tudtam hozzá vonzódni hiába nagyon kedveltem, így elég hamar véget ért a kapcsolat.

Konkrétan úgy érzem se én, se ő, se a kapcsolatunk nem érett még meg.

De ez így elég kétségbe ejtő, hogy sokszor nincs is fiú aki érdeklődik irántam, ha meg van, akkor nem tudok hozzá vonzódni vagy ilyesmi probléma van.

Meg fogom így valaha találni az igazit?


21l



2018. ápr. 28. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj tündérke, ezen nagyon sokan átmennek, nagyon sokan élnek át ilyet vagy ilyen kapcsolatot vagy szakítást, illetve ilyen állapotot.


Fiatal is vagy, sok ember él a világban, ki tudja hányadik férfi lesz az akit majd megismersz és beváltja ígéreteidet.


Szóval...

a, túl fogsz lépni ezen és megismersz egy másik férfit akivel boldog leszel

b, túl fogsz lépni ezen, de nem fogsz megfelelőt találni

c, nem fogsz túllépni ezen 21 évesen és kínlódni fogsz erre kicsi az esély.

2018. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza hozzá, ha úgy érzed, hogy nem tudod elfelejteni.
2018. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D
2018. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Jelezném már az elején, hogy senkit nem akarok megsérteni.


A munkahelyemen van egy nő 39-40 környéke már. Kollégák mondták, hogy nincs férje meg senkije. Régen nagyon jól nézett ki, de nem állt ám szóba akárkivel. Most meg már senkinek sem kell.


A dolog lényege az, hogy nem baj, ha az ember "válogat" egy kicsit, hiszen nem kell összeállni minden jöttment barommal, de észre kell venni a pillanatot, amikor előttünk áll az, akivel boldogan élhetünk és bármilyen fájdalmas is, az esetek 95%-ban ez a személy egy teljesen átlagos külsejű ember lesz. Aki meg a maradék 5%-ban reménykedik, nos az jobb ha vesz pár macskát, mert ennyi erővel lottózhatna is.


Kedves kérdező, egy rossz kapcsolatot nem szabad folytatni, mert úgysem lesz jobb. Nem tudom, hogy eddig milyen pasikkal ismerkedtél, de vagyunk még páran normális férfiak és nem egy bányából másztunk elő.

Keresgetni kell, ennyi az egész.


25/F

2018. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!