Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, ha mindig is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha mindig is szerettem volna elkerülni anyám példáját, nem olyan pasit keresni akivel együtt van, mégis a végén olyan típus mellett kötöttem ki?

Figyelt kérdés
Mivel mindig is tudtam hogy rossz dolgok belerögződnek az emberbe,amiket átél fiatal korában,stb,ez miatt állandóan válogattam,keresgéltem,és mégis a legvégén hogy lehet az hogy pont egy ugyanolyan típusú ember maradt mellettem amilyet nem akartam ? Nem vagyunk már együtt,de úgy tűnik kitart így is mellettem,én meg a sok kapcsolatba belefáradtam,és még a végén tényleg az lesz hogy mellette kötök ki.Miközben pont ezt akartam elkerülni.Nem értem az egészet.Ilyen nagy hatással van az emberre mit lát a családban ? Mivel mindig azt mondják hogy a nők hasonló típust keresnek mint az apjuk,de ez a pasi nem az apám,és nem is szeretem,csak már jó pár éve együtt van anyámmal.
2018. ápr. 30. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elköveted a hibát, hogy ösztönből és nem tudatosan választasz párt. Ennyi.
2018. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felesleges a családot belekeverned. Az #1-es jót írt: A nők többsége nem az agyával keres párt, hanem az ösztöneivel. Gazdag, jó családi körülmények közt lévő lányok közt is egy csomóan balhés pasira izgulnak.
2018. máj. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!