Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy vékony átlagos lány 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy vékony átlagos lány 30 évesen is még szűz, az mekkora hátrány nekik az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 15:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%

Igazából lehet itt nyomkodni a piros kezet ezerrel csajok, már pont, hogy saját magatokat jaratjatok le az egésszel.

Ha nem fűlik a fogatokhoz az őszinte vélemény azzal pont azt erősítitek, hogy számotokra egy ilyen férfi pont megfelelő ami a válaszaitokbol kiderül, hogy marhára nem így van.

Én is kezdtem már hasonló korú lánnyal általános ismerkedést. Az első randiajánlatnál minden kinjuk, bajuk lett. Bocs, de én szeretem, ha egy nő 25 éves kora felett nem ott tart szociális szintén mint egy 10 éves. Ha nem tetszik az ilyen jellegű vélemény akkor azzal, ahogy írtam saját magatokat jaratjatok le.

2018. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos a ribiké a világ. Pont.
2018. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
28%
Tényleg szánalmas a lepontozósdi. Ha valaki 30 éves koráig nem tud kapcsolatot kialakítani (legyen az férfi vagy nő), azzal jó eséllyel nem stimmel valami. Persze lehet írni innen a képernyő mögül, hogy "engem ez nem zavarna". Tessék találkozni 3-4 alkalommal egy ilyen nővel, aztán visszatérhetünk a kérdésre.
2018. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

"Vannak ilyen nők nagyon visszafogottak és félénkek és nem mernek közeledni a férfiakhoz"


Majdnem 30 voltam, mikor elvesztettem, nem féltem a férfiaktól, ugyanúgy viselkedtem velük, mint a nőkkel.

Senkire nem tekintettem szexuális lényként. Pasiban nem azt láttam, hogy "juj, egy kukis", hanem hogy egy ember.

2018. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem a szüzesség hátrány, hanem a tapasztalatlanság és a még nagyobb baj, hogy nagyobb az esélye h otthagyod a párod,mikor kinyilik a világ és rájössz még pasiznál
2018. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az a lány? Vagy ne adjak tanácsokat?
2018. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig igaz, hogy azért szűz a nő, mert ronda, igénytelen, stb.


Én 27 éves létemre azért vagyok az, mert beteg vagyok, sajnos már évek óta (10 éve). És egyáltalán nem vagyok csúnya a környezetem szerint. Jó pár srácnak tetszettem is, mikor még nem volt annyira “komoly” a betegségem. És azt hiszem a személyiségemmel sincs probléma. Kedves vagyok, aranyos, jószívű, csak hát beteg, emiatt pedig nem kellek a férfiaknak. Ez van.

Viszont van két kutyám, akiket imádok, és őket nem zavarja a betegségem.

2018. máj. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
MIÉRT BAJ AZ, HA VALAKI NŐKÉNT SZERET SZEXELNI?! O_o
2018. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem az a baj ha szeret szexelni, az a baj ha minden egyéjszakásba belemegy, sőt keresi, vagy kitudja hány emberrel volt már. Elbizonytalanító, úgy érezni mintha bármikor megcsalhatna...
2018. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!