Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hátrány ha átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ha átlagos kinézetű vagyok a csajozásban? 20/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya de az a kifejezetten jóképű sem. Talán átlagtól picivel jobb de ez is csak néhány ember véleménye. A magasságommal nincs baj (187 cm) de ez a külső eléggé aggaszt, hogy így nem leszek elég sok lánynak. Emiatt nem is merek kezdeményezni mert mindig arra gondolok, hogy biztos van nálam jobb külsejű pasi aki "fűzi".

2017. szept. 17. 08:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%
Nem leszel elég sok lánynak? Ez már eleve egy érdekes hozzáállás. Egy lánynak akarj jó lenne, ne soknak.
2017. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
26%
ha tudsz beszélni és érdekel a másik, de legalább ezt el tudod hitetni, ha észreveszed ha új rucija van, volt fodrásznál vagy lett egy új fülbevalója, akkor nyert ügyed van....
2017. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
A sok lányt úgy értem, hogy 10-ből csak 2,3-nak. Nem azt, hogy 10-ből 10-et le akarok fektetni.
2017. szept. 17. 09:13
 4/32 anonim ***** válasza:
32%

"A magasságommal nincs baj (187 cm) "

Miért, aki 186 centi, annak szerinted baj van a magasságával? Vagy aki 191, 175 vagy 183 centi, az nem okés?


Azt látom, hogy sokan a saját fejük után menve eldöntik, hogy a "nőknek x centi magas, y kilós pasi kell", aztán csodálkoznak, hogy ha ők, bár megfelelnek a kritériumoknak, mégsem sikeresek a csajozásban.

2017. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Azt meg azért írtam, hogy lásd, hogy nem vagyok alacsony. Még mielőtt jönne, hogy biztos mert alacsony vagy mert a nők jobban szeretik a magasabb srácokat mintsem az alacsonyakat.
2017. szept. 17. 09:22
 6/32 anonim ***** válasza:
40%

Párom 172 centi. Szóval erről csak ennyit.


A szépség szubjektív. De neked is elmagyarázom: van akinek ez tetszik, van, akinek meg az. Ízlések és pofonok.

Akire te azt mondod, hogy szép, az másnak lehet, csúnya, vagy semleges.


Mi az átlag? Mi a csúnya?


El vagy hízva? Vagy sportos az alakod? Semmit nem tudunk meg rólad!


Kisfiú, egy ember nem csak a külsőből áll. Lehet, hogy olyan sz..r a belső tulajdonságod, hogy még bottal se nyúlnának hozzád az emberek.

Szóval légyszi, gondolkodj el a dolgokon.

Ha meg valami nem tetszik, akkor ne rinyálj, hanem változtass rajta!

2017. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
30%

Ha a külsőd aggaszt, akkor igazán nem nagy dolog kicsit rendbe raknod a séródat/stílusodat a személyiségednek megfelelően + heti 2 sportedzés, ami tetszik + étrend. Lóbroki!


Bár a lényeg úgyis a kisugárzás, azaz az önbizalom, hogy mit hiszel magadnak. Amíg azt hiszed béna vagy, addig mások is bénának gondolnak. szóval gondold magadat vonzónak, akivel még te is lefeküdnél! :)

2017. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
7%

#4 nyilván minél magasabb egy pasi, annál több lánynál lehet sikere, mert általában a lányok nem akarnak náluk alacsonyabb pasit. Én pl 158 cm vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy egy 160 centis pasi is bejönne...170-175 a minimum, de leginkább 185 körüli pasik az ideáljaim.


Amúgy kérdező, nyilván ha csak 10/10-es lányokra csorgatod a nyálad, akkor átlagos kinézettel nem lesz nagy sikered...lejjebb kell adni az igényeket külső terén. Vagy leszel macskás öreg bácsi :D

2017. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Tök mindegy, hogyan nézel ki.

A lényeg, találkozzál olyan lánnyal, akit tudsz szeretni és ő is viszonozza érzéseid.

Akkor már lényegtelen, a többi nő mit gondol rólad.

2017. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A testalkatom is átlagos ami azt jelenti, hogy nem vagyok elhízva szoktam sportolni de izmos sem vagyok hanem az az átlagosan vékony. A belső tulajdonságaimban sincs semmilyen rettentő imponáló de taszító sem. Mindenből az abszolút átlagos, úgyhogy ezzel van itt a gond már értem. Ez a lejjebb adni az igényekből meg a legnagyobb marhaság amit valaha is hallottam. Olyan lányt tudok elképzelni barátnőnek akihez vonzódom. Nem fogok egyik percről a másikra olyanoknak udvarolni akik nem tetszenek mondván, hogy na ő nem tetszik nála biztos befutó vagyok. Akkor inkább leszek öreg macskás bácsi.
2017. szept. 17. 09:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!